Iwona Marciniak

Kołobrzeg: Harmonogram śmieciowy już jest, ma też być ciszej, a prezydent przeprasza

Wtorkowe posiedzenie komisji komunalnej. Byli obaj prezydenci, radni, urzędnicy, zarządcy nieruchomości i nowy odbiorca kołobrzeskich odpadów, firma Fot. Iwona Marciniak Wtorkowe posiedzenie komisji komunalnej. Byli obaj prezydenci, radni, urzędnicy, zarządcy nieruchomości i nowy odbiorca kołobrzeskich odpadów, firma ATF z Mirosławca
Iwona Marciniak

Po trzech tygodniach wreszcie zatwierdzono harmonogram odbioru odpadów, już po raz trzeci przedłożony w magistracie przez nowego odbiorcę kołobrzeskich śmieci. Harmonogram znajdziemy w urzędzie, albo w internecie na stronie zielony. kołobrzeg.eu. Jest szansa, że ekipy odbierające odpady śmieciarkami, nie będą już budzić mieszkańców nocami. Teroretycznie wygląda na to, że największe zamieszanie śmieciowe jest już za kołobrzeżanami.

Pozostało jeszcze 82% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Iwona Marciniak

Piszę w Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Mam szczęście mieszkać w Kołobrzegu, którego plaża - bez względu na porę roku - to najlepszy antydepresant i akumulator dobrej energii. Zwłaszcza gdy biega się po niej z psem (a najlepiej z psami ;))


Informuję o tym, co dzieje się w mieście i powiecie kołobrzeskim. Moje teksty można znaleźć w sieci na stronie www.gk24.pl, www.kolobrzeg.naszemiasto.pl, na fejsbukowym profilu Kołobrzeg nasze miasto oraz w papierowym wydaniu Głosu Koszalińskiego.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.