Iwona Marciniak

Kołobrzeg: Czekając na nowe przystanki

Kołobrzeskie przystanki mają się zmienić na lepsze. Będzie na nich można np. naładować telefon komórkowy czy tablet. Część przystanków posłuży też r Fot. Monika Makoś Kołobrzeskie przystanki mają się zmienić na lepsze. Będzie na nich można np. naładować telefon komórkowy czy tablet. Część przystanków posłuży też rowerzystom
Iwona Marciniak

Miejski przetarg mający wyłonić firmę, która postawi 45 nowych wiat przystankowych na terenie Kołobrzegu, został unieważniony Powód ten sam co w przypadku innych inwestycji - brak chętnych.

Urząd Miasta planuje wymienić przystanki autobusowe. Cała operacja wymiany starych wiat lub postawienia nowych tam, gdzie dziś mamy jedynie prostą, niezadaszoną konstrukcję z rozkładem jazdy, miała się zakończyć do końca tego roku. Nie wiadomo, czy uda się dotrzymać tego terminu, bo pierwszy przetarg został unieważniony z powodu braku chętnych. Nowa procedura przetargowa ma być uruchomiona w najbliższym czasie.

Pozostało jeszcze 71% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Iwona Marciniak

Piszę w Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Mam szczęście mieszkać w Kołobrzegu, którego plaża - bez względu na porę roku - to najlepszy antydepresant i akumulator dobrej energii. Zwłaszcza gdy biega się po niej z psem. Informuję o tym co dzieje się w mieście i powiecie kołobrzeskim. Moje teksty można znaleźć w sieci na stronie www.gk24.pl, www.kolobrzeg.naszemiasto.pl oraz papierowym wydaniu Głosu Koszalińskiego i piątkowym Głosie Kołobrzegu.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gk24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.