Iwona Marciniak

Kołobrzeg: Chcą współpracy wszystkich gmin i wspólnej ceny wody

Kandydaci Konwentu Wójtów do Rady Powiatu zaprezentowali się przy kołobrzeskim bindażu Fot. Konwent wójtów / facebook Kandydaci Konwentu Wójtów do Rady Powiatu zaprezentowali się przy kołobrzeskim bindażu
Iwona Marciniak

Konwent Wójtów powstały w lutym 2016 r. wystawił swoich kandydatów do kołobrzeskiej Rady Powiatu. Wśród kandydatów jest m.in. znana, kołobrzeska lekarz psychiatra, Ewa Giza, która zasiadała już w radzie reprezentując PiS.

Jest też inny były prawicowy radny powiatu, Krzysztof Legun, ale też Jerzy Wolski, do niedawna wiceprezydent Kołobrzegu w rządzonym przez PO mieście, który zrezygnował z legitymacji partyjnej po wyborach 2014 roku.

- Nasze życie społeczno-gospodarcze musi się rozwijać w oparciu o współpracę - mówił w piątek burmistrz Gościna Marian Sieradzki (rządzi gminą od 1998 r.

Pozostało jeszcze 73% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Iwona Marciniak

Piszę w Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Mam szczęście mieszkać w Kołobrzegu, którego plaża - bez względu na porę roku - to najlepszy antydepresant i akumulator dobrej energii. Zwłaszcza gdy biega się po niej z psem (a najlepiej z psami ;))


Informuję o tym, co dzieje się w mieście i powiecie kołobrzeskim. Moje teksty można znaleźć w sieci na stronie www.gk24.pl, www.kolobrzeg.naszemiasto.pl, na fejsbukowym profilu Kołobrzeg nasze miasto oraz w papierowym wydaniu Głosu Koszalińskiego.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.