Jakub Roszkowski

Kierownik jest czysty. Nie było nieprawidłowości przy wydawaniu jedzenia ubogim

Kierownik jest czysty.  Nie było nieprawidłowości przy wydawaniu jedzenia ubogim
Jakub Roszkowski

Nie było nieprawidłowości przy wydawaniu jedzenia ubogim, więc Michał Walkusz, były kierownik tychowskiego GOPS, jest niewinny

Wyrok jest już prawomocny. Zapadł w Koszalinie w Sądzie Okręgowym. Tam oddalono apelację gminy Tychowo i podtrzymano orzeczenie Sądu Rejonowego w Białogardzie. Były kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej tryumfuje, nie musi płacić dość sporych pieniędzy, na jakich stratę - według urzędników - naraził tychowski samorząd. Ale po kolei.

Pozostało jeszcze 83% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jakub Roszkowski

Białogard, Mielno i okolice, ale także Koszalin i powiat koszaliński to miejsca, o których piszę przede wszystkim. Analizuję rynek paliw w regionie, trzymam rękę na pulsie w sprawie szeroko rozumianego biznesu, ale także pogody i wakacji nad morzem. Bo wiadomo, Mielno to obok Kołobrzegu i Gdańska najczęściej odwiedzana miejscowość nadmorska w kraju. 


Pod moją "opieką" są również koszalińscy, mieleńscy i białogardzcy samorządowcy. Jeśli coś zmalują, nabroją lub popsują albo wręcz przeciwnie, zrobią coś naprawdę dobrego, ja o tym napiszę. 


 


W Głosie Koszalińskim pracuję od 2000 roku. To właściwie moja pierwsza i jak na razie jedyna praca. To moja siostra chciała zostać dziennikarzem. Ostatecznie to jednak ja poświęciłem temu zajęciu już ponad połowę życia.


 


Jestem domatorem i naprawdę najlepiej czuję się w swoim domu. Może to dlatego, że po intensywnym dniu w gazecie potrzebuję wyciszenia...    


 

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.