Joanna Krężelewska

Karlino: Komfort dla kajakarzy, nowe atrakcje dla aktywnych, plac zabaw dla dzieci

Projekt gruntownej przebudowy i modernizacji przystani kajakowej Wodnik w Karlinie zakłada m.in. wymianę dwóch istniejących pomostów na rzece Radwi na Fot. Radek Koleśnik Projekt gruntownej przebudowy i modernizacji przystani kajakowej Wodnik w Karlinie zakłada m.in. wymianę dwóch istniejących pomostów na rzece Radwi na nowe pomosty pływające
Joanna Krężelewska

Siłownia, plac zabaw, wiata biesiadna, nowa wiata na kajaki - to tylko część zmian, które w ciągu stu najbliższych dni czekają przystań kajakową Wodnik w Karlinie. Będzie jeszcze nowocześniejsza i jeszcze bardziej atrakcyjna.

To doskonała wiadomość nie tylko dla mieszkańców miasta i najbliższego regionu, ale też wszystkich turystów. A tych nie tylko z Polski, ale i na przykład z Niemiec do Karlina przyjeżdża wielu. Miasto położone między Radwią i Parsętą jest idealnym miejscem dla miłośników aktywnego wypoczynku kajakarzy. Za nieco ponad trzy miesiące gruntownie przebudowana będzie jedna ze sportowo-rekreacyjnych wizytówek Karlina - przystań kajakowa Wodnik. Już dziś nie ma na co narzekać - jest miejsce na ognisko, jest mała plaża, są prysznice i toalety. Standard będzie zdecydowanie wyższy, co pozwolić ma na wydłużenie sezonu kajakowego.

Pozostało jeszcze 65% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Joanna Krężelewska

Rocznik 1983. Absolwentka Wydziału Nauk Historycznych na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Studentka psychologi na Uniwersytecie Gdańskim. Od 2006 roku dziennikarka „Głosu Pomorza”, dziś „Głosu Koszalińskiego”. Na łamach dziennika relacjonuje przebieg procesów sądowych w sprawach karnych. Pisze o kulturze, sprawdza, co dzieje się w gminie Sianów i gminie Karlino. Na gk24.pl prowadzi magazyn poświęcony kulturze. Autorka książki „Historia pisana zbrodnią”, poświęconej najgłośniejszym procesom sądowym w sprawach karnych, które toczyły się przed koszalińskim sądem po II wojnie światowej. Nałogowo czyta, szczególnie kryminały i przepisy kulinarne. Uwielbia podróże, żeglowanie, wycieczki rowerowe, las i mokry nos psa Muffina.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.