Joanna Krężelewska

Kajakarze mają tu wygodną bazę. Kończy się remont przystani Wodnik

Jedną z najbardziej widocznych zmian są nowe pomosty - w miejsce drewnianych zamontowano pływające, które będą podnosić się i obniżać wraz z poziomem Fot. Radek Koleśnik Jedną z najbardziej widocznych zmian są nowe pomosty - w miejsce drewnianych zamontowano pływające, które będą podnosić się i obniżać wraz z poziomem wody w rzece.
Joanna Krężelewska

Jeśli już tworzycie listę miejsc, które chcecie odwiedzić podczas przyszłorocznych wakacji, koniecznie dopiszcie do niej Karlino. Przystań kajakowa „Wodnik” ma nową, zdecydowanie bogatszą ofertę dla aktywnych.

Kończą się prace modernizacyjne na przystani kajakowej nad Radwią. To jedna z wizytówek turystycznych Karlina. Teraz zaplecze turystyczne jest zdecydowanie bardziej komfortowe. W nowym budynku socjalnym do dyspozycji turystów są nowoczesne toalety, w tym dla osób z niepełnosprawnością. Są prysznice, jest kuchnia, jest też pokój dla ratownika.

Pozostało jeszcze 77% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Joanna Krężelewska

Rocznik 1983. Urodzona w dniu, kiedy Polska w meczu eliminacyjnym do Mistrzostw Europy zremisowała z ZSRR 1:1. Absolwentka Wydziału Nauk Historycznych na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Od 2006 roku dziennikarka „Głosu Pomorza”, dziś „Głosu Koszalińskiego”. Na łamach dziennika relacjonuje przebieg procesów sądowych w sprawach karnych. Pisze o kulturze, sprawdza, co dzieje się w gminie Sianów i gminie Karlino. Na gk24.pl prowadzi magazyn poświęcony kulturze. Autorka książki „Historia pisana zbrodnią”, poświęconej najgłośniejszym procesom sądowym w sprawach karnych, które toczyły się przed koszalińskim sądem po II wojnie światowej. Nałogowo czyta, szczególnie kryminały i przepisy kulinarne. Uwielbia podróże, żeglowanie, wycieczki rowerowe i las.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gk24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2021 Polska Press Sp. z o.o.