Bogna Skarul

Już ruszyły w sklepach poświąteczne wyprzedaże

Jeśli ktoś odłożył pieniądze na poświąteczne wyprzedaże, z pewnością nie będzie zawiedziony ofertami, które przygotowały sklepy w regionie. Np. w koszalińskim Fot. Radek Koleśnik Jeśli ktoś odłożył pieniądze na poświąteczne wyprzedaże, z pewnością nie będzie zawiedziony ofertami, które przygotowały sklepy w regionie. Np. w koszalińskim Atrium wiele witryn kusi obniżkami sięgającymi 70 procent.
Bogna Skarul

88 proc. Polaków zamierza skorzystać z wyprzedaży i promocji sezonowych.

Nawet na 70 proc. niższe ceny możemy liczyć na poświątecznych wyprzedażach, które wprowadza wiele sklepów w regionie. Spora grupa sieci handlowych pierwszy przeceniony towar wystawiła już nawet na dwa dni przed świętami.

- Kto pierwszy, ten lepszy - mówią sprzedawcy i tłumaczą, że po świętach sporo osób, ze względu na wydatki związane właśnie ze świętami, nie ma już pieniędzy i czeka na styczniowe wypłaty. - Poza tym wielu dokupiło sobie potrzebne rzeczy w ramach prezentów pod choinkę.

Pozostało jeszcze 71% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Bogna Skarul

Zajmuję sie takimi tematami jak gospodarka morska, biznes, inwestycje, ale też pogoda. Ale tak naprawdę to piszę to co jest akurat tematem dnia. Jak zreszta większość dziennikarzy w regionalnych gazetach i portalach. Przyznam się jednak do tego, że moim ulubionym pytaniem i pytaniem jakie najczęściej zadaję jest "dlaczego". Bo interesuje mnie motywacja, powiązania, co z czego wynika i dlaczego ludzie tak a nie inaczej postępują.    

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.