Marzena Sutryk

Jest umowa, będą pieniądze. 4 miliony złotych na park w Koszalinie

Dziś ten teren jest urokliwy, ale wymaga uporządkowania i doinwestowania; z tym, że sam plac przed wejściem do biblioteki nie będzie remontowany - projekt Fot. Radek Koleśnik Dziś ten teren jest urokliwy, ale wymaga uporządkowania i doinwestowania; z tym, że sam plac przed wejściem do biblioteki nie będzie remontowany - projekt nie obejmuje tego zakresu prac
Marzena Sutryk

Zgodnie z zapowiedzią w koszalińskim ratuszu została podpisana umowa z Urzędem Marszałkowskim na dofinansowanie rewitalizacji parku przy Koszalińskiej Bibliotece Publicznej.

- Udało nam się wygrać konkurs ogłoszony przez Urząd Marszałkowski. Całość inwestycji jest szacowana na 5,4 mln złotych. Dofinansowanie z Urzędu Marszałkowskiego w Szczecinie wyniesie 4 mln złotych. Z tym, że musimy skończyć rewitalizację do końca października tego roku - taki jest warunek uzyskania dofinansowania - mówi Piotr Jedliński, prezydent Koszalina.

Pozostało jeszcze 80% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marzena Sutryk

W Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Obszar zainteresowań i poruszanych tematów to m. in. funkcjonowanie samorządu, głównie Koszalina i powiatu koszalińskiego, a tu niemal każda dziedzina życia - począwszy od inwestycji, poprzez sprawy urzędowe i działalność Rady Miejskiej, na jednostkowych problemach mieszkańców kończąc. To także polityka, a zwłaszcza jej przełożenie na lokalne podwórko. To również tematy z zakresu zdarzeń policyjnych, zwłaszcza z terenu Koszalina i powiatu koszalińskiego.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.