Jaki jest AD Butik?

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

Jaki jest AD Butik?

Materiał informacyjny

Osobiście chcę Cię wprowadzić do naszego świata, przepełnionego pasją i miłością do mody. Każdy produkt, który jest w naszej ofercie zanim się tu pojawi jest starannie wybierany pod kątem jakości, nie zamawiamy paczek w których nie wiemy co jest. Same jeździmy
po towar, spędzamy kilka godzin wybierając to co najlepsze dla Ciebie pod kątem materiałów najwyższej jakości i to co nosimy na co dzień.

Z wielką pasją i zaangażowaniem podchodzimy do każdej nowej kolekcji abyś Ty była zadowolona z otrzymanego produktu. Potwierdzają to nasze klientki, które są od początku istnienia firmy. To niezmiernie miłe jak po latach słyszę: " mam od Ciebie ubrania z przed kilku lat, do dziś je noszę " Jest to dowód na to, że nasza ciężka praca, zarwane noce, kilometry przemierzane za najlepszą jakością są przez Ciebie docenione, bo osiągnęłyśmy sukces w jakości oferty.

Omijamy szerokim łukiem sztywne, słabej jakości ubrania, nie wyobrażamy sobie nosić czegoś co się nie układa a tym bardziej proponować to dla Ciebie.

AD Butik prowadzi sprzedaż wysyłkową, w sklepie online znajdziesz stylowe bluzki damskie, ciepłe swetry na zimowe dni jak i cienkie swetry idealne do wiosennych stylizacji, modne sukienki i niepowtarzalne okrycia wierzchnie. W AD Butik zawsze jest Darmowa Dostawa.

www.adbutik.shop
https://www.facebook.com/adbutik

16-010 Wasilków, ul.Żeromskiego 1

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.