Marzena Sutryk

Jaka reklama na ulicach Koszalina? Ruszają konsultacje

Czy uchwała krajobrazowa, zwana też reklamową, zmieni takie oblicze miasta? Jakie jest Wasze zdanie? Czekamy na opinie Fot. Radek Koleśnik Czy uchwała krajobrazowa, zwana też reklamową, zmieni takie oblicze miasta? Jakie jest Wasze zdanie? Czekamy na opinie
Marzena Sutryk

Jak ma wyglądać Koszalin? A dokładniej - jakie będą tu dopuszczone reklamy? Tego m. in. dotyczą konsultacje społeczne zapowiedziane przez prezydenta miasta.

Prezydent Koszalina Piotr Jedliński ogłosił przeprowadzenie konsultacji społecznych w sprawie wstępnego projektu uchwały dotyczącego zasad i warunków „sytuowania obiektów małej architektury, tablic reklamowych i urządzeń reklamowych oraz ogrodzeń, ich gabarytów, standardów jakościowych oraz rodzajów materiałów budowlanych, z jakich mogą być wykonane”.

Pozostało jeszcze 77% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Marzena Sutryk

W Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Obszar zainteresowań i poruszanych tematów to m. in. funkcjonowanie samorządu, głównie Koszalina i powiatu koszalińskiego, a tu niemal każda dziedzina życia - począwszy od inwestycji, poprzez sprawy urzędowe i działalność Rady Miejskiej, na jednostkowych problemach mieszkańców kończąc. To także polityka, a zwłaszcza jej przełożenie na lokalne podwórko. To również tematy z zakresu zdarzeń policyjnych, zwłaszcza z terenu Koszalina i powiatu koszalińskiego.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.