Rafał Nagórski

Inwestują nie tylko przy wejściu do portu. Belgijski pomysł na Darłowo

Do tej pory powstał jeden z trzech planowanych budynków Marina Royale w Darłówku Fot. POC Partners Do tej pory powstał jeden z trzech planowanych budynków Marina Royale w Darłówku
Rafał Nagórski

W trakcie tegorocznego sezonu zaplanowano otwarcie pierwszego z trzech budynków Marina Royale w Darłowie. Pod koniec roku ruszy budowa kolejnego obiektu, a w niedalekiej przyszłości rozpocznie się drugi etap belgijskich inwestycji.

Zespół 3 budynków Marina Royale w Darłówku Zachodnim to inwestycja belgijskiego konsorcjum realizowana przez spółkę POC Partners. Od wielu lat spółka ta jest obecna w Darłowie, a miejsce u wejścia do darłowskiego portu zmienia się praktycznie każdego dnia. - Promocja inwestycji to nie tylko reklama apartamentów, to promocja miasta, regionu i naszego pięknego polskiego morza. Chcemy pokazać „Darłovo na novo” - podkreślają przedstawiciele spółki, których głównym hasłem reklamowym jest: Bliżej morza jest tylko morze.

Pozostało jeszcze 81% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Rafał Nagórski

Pracę w dziennikarstwie zaczynałem w 2001 roku jako student… ekonomii. Kiedyś były specjalizacje tematyczne, dzisiaj ich już nie ma. Pracuję jako dziennikarz, redaktor, czasem jako wydawca. Pasja numer jeden to sport. Niemal wszystkie dyscypliny, ale z piłką nożną na pierwszym miejscu. Pasja numer dwa to podróże, przede wszystkim górskie wyprawy. W wolnym czasie próbuję zadbać o dobrą formę fizyczną.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gk24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2021 Polska Press Sp. z o.o.