Joanna Boroń

Internat to alernatywa dla tych, którzy uczą się z dala od domu

Od niedawna w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Białogardzie działa  internat z dobrze wyposażoną kuchnią. Przeznaczony jest dla 24 uczniów. Fot. arch Od niedawna w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Białogardzie działa internat z dobrze wyposażoną kuchnią. Przeznaczony jest dla 24 uczniów.
Joanna Boroń

Szkoły z internatami to dobra oferta dla tych, którzy nie mają możliwości codziennego dojazdu do szkoły. Szkoły w powiecie białogardzkim dysponują internatami i wolnymi miejscami.

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Białogardzie, uczniom spoza miasta udostępnia internat w budynku Centrum Kształcenia Praktycznego. Wcześniej znajdowały się tam pracownie. Prace remontowo - adaptacyjne kosztowały 240 tys zł a wyposażenie kolejnych 60 tys zł. Inwestycja pokryta była z budżetu powiatu białogardzkiego, ale dzięki temu powstał internat na 24 osoby.

Pozostało jeszcze 77% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Joanna Boroń

Od 2000 roku, w którym zrobiłam dyplom na wydziale prawa poznańskiego uniwersytetu, pracuję w naszych lokalnych mediach - Głosie Koszalińskim oraz jego portalach internetowych, które swoim zasięgiem obejmują teren dawnego województwa koszalińskiego.


Zajmuję się zdrowiem i szeroko rozumianym stylem życia – w tym też kulinariami, które również prywatnie są moją pasją – mam niezłą kolekcję kulinarnych książek, które nie są jedynie ozdobą półek, ale inspiracją do kulinarnych eksperymentów.


Prócz tego w swojej pracy zajmuje się tematami społecznymi, bardzo często zainspirowanymi sygnałami naszych czytelników i internatów. 


 

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.