Rajmund Wełnic

Ikea sprawdzi Kronospan w Szczecinku i Mielcu

Widok z lotu ptaka na zakłady Kronospanu w Szczecinku,  to największy pracodawca w regionie Fot. archiwum Widok z lotu ptaka na zakłady Kronospanu w Szczecinku, to największy pracodawca w regionie
Rajmund Wełnic

Ikea, skandynawski potentat i kontrahent Kronospanu, przeprowadzi w jego zakładach w Szczecinku i Mielcu audyt dotyczący m.in. kwestii środowiskowych.

Biuro prasowe Ikei opublikowało komunikat, iż od lutego w zakładach płyt drewnopochodnych Kronospanu w Szczecinku i Mielcu rozpoczną się audyty mające potwierdzić, czy firma przestrzega norm postępowania dla dostawców szwedzkiego giganta zwanych IWAY.

- Dokument definiuje minimalne wymagania wobec dostawców i usługodawców w zakresie warunków pracy, warunków środowiskowych i społecznych, a także opisuje, czego dostawcy mogą oczekiwać od IKEA w zamian - precyzują autorzy komunikatu.

Pozostało jeszcze 76% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Rajmund Wełnic

Z lokalną prasą - najpierw Głosem Pomorza, a następnie Głosem Koszalińskim - jestem związany od 1995 roku. Mam to szczęście, że mogę pisać o swoich pięknych rodzinnych stronach - Szczecinku i powiecie szczecineckim. Wolny czas "pożerają" mi obecnie pociechy (Zuzia, 2009) i Felek (2015). Zaciekły kibic piłkarski.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gk24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.