Marzena Sutryk

Hala zapaśników przy ulicy Orlej - kończy się jej remont

Dach, który zaciekał, został naprawiony. Wcześniej odgrzybiono pomieszczenie i częściowo odmalowano, pod sufitem (na zdjęciu) widać nową instalację Fot. Radek Koleśnik Dach, który zaciekał, został naprawiony. Wcześniej odgrzybiono pomieszczenie i częściowo odmalowano, pod sufitem (na zdjęciu) widać nową instalację grzewczą
Marzena Sutryk

Ten remont kosztował Zarząd Obiektów Sportowych w Koszalinie ponad 200 tys. złotych. Hala sportowa przy ul. Orlej ma znowu działać od lutego.

Tzw. hala zapaśników to obiekt służący przede wszystkim do treningów sportów walk. Jest tu kilka sal, do: zapasów, gier zespołowych, podnoszenia ciężarów. Pod okiem trenerów ćwiczą tu nawet mali sportowcy. Przypomnijmy, hala była m. in. gorącym tematem podczas jesiennej kampanii wyborczej. O jej remont dopominali się rodzice trenujących w niej dzieci. Natomiast ZOS miał problem ze znalezieniem wykonawców. Dach przeciekał, ściany były zagrzybione od wilgoci. Teraz to się zmieniło.

Pozostało jeszcze 62% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marzena Sutryk

W Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Obszar zainteresowań i poruszanych tematów to m. in. funkcjonowanie samorządu, głównie Koszalina i powiatu koszalińskiego, a tu niemal każda dziedzina życia - począwszy od inwestycji, poprzez sprawy urzędowe i działalność Rady Miejskiej, na jednostkowych problemach mieszkańców kończąc. To także polityka, a zwłaszcza jej przełożenie na lokalne podwórko. To również tematy z zakresu zdarzeń policyjnych, zwłaszcza z terenu Koszalina i powiatu koszalińskiego.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.