Marzena Sutryk

Gra Bobopoly: płać boboliczakami i inwestuj w Bobolicach

Zestaw zawiera planszę, karty, pionki, banknoty, listę szans i kasy społecznej, 2 kostki, 32 domy, 12 hoteli Fot. UMiG Bobolice Zestaw zawiera planszę, karty, pionki, banknoty, listę szans i kasy społecznej, 2 kostki, 32 domy, 12 hoteli
Marzena Sutryk

Zagraj w Bobopoly i zostań milionerem w Bobolicach! Gmina wydała właśnie grę, która łudząco przypomina znaną zapewne wielu grę strategiczną Monopoly.

Gmina przystąpiła do tzw. konkursu grantowego „Działaj lokalnie” i złożyła wniosek. - W rezultacie otrzymaliśmy 5 tysięcy złotych dofinansowania, dołożyliśmy i w sumie za 7,5 tysiąca udało nam się wydać grę Bobopoly, która ma być promocją naszej gminy - mówi Mieczysława Brzoza, burmistrz Bobolic.

Pozostało jeszcze 74% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Marzena Sutryk

W Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Obszar zainteresowań i poruszanych tematów to m. in. funkcjonowanie samorządu, głównie Koszalina i powiatu koszalińskiego, a tu niemal każda dziedzina życia - począwszy od inwestycji, poprzez sprawy urzędowe i działalność Rady Miejskiej, na jednostkowych problemach mieszkańców kończąc. To także polityka, a zwłaszcza jej przełożenie na lokalne podwórko. To również tematy z zakresu zdarzeń policyjnych, zwłaszcza z terenu Koszalina i powiatu koszalińskiego.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gk24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2021 Polska Press Sp. z o.o.