Iwona Marciniak

Górniak, Doda, Seniuk, Warnke, Stramowski w Kołobrzegu

30 czerwca w kołobrzeskim amfiteatrze zobaczymy Edytę Górniak, Sarsę i Rafała Brzozowskiego. To będzie plenerowe wydanie The Voice Of Poland i The Voice Fot. Oficjalny plakat imprezy 30 czerwca w kołobrzeskim amfiteatrze zobaczymy Edytę Górniak, Sarsę i Rafała Brzozowskiego. To będzie plenerowe wydanie The Voice Of Poland i The Voice Kids Poland
Iwona Marciniak

Kołobrzeskie lato ma obfitować w atrakcje. Te przygotowane przez miasto i nie tylko. 30 czerwca pojawią się tu Edyta Górniak, Rafał Brzozowski, Sarsa i program Voice of Poland.

Na początku lipca przyjedzie m.in. Anna Seniuk, Jan Englert, Doda z mężem, Emilem Stępniem oraz bodaj najgorętsza medialna aktorska para: Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski. Zobaczymy ich oczywiście na VII Kołobrzeskim Suspense Film Festival.

N a otwarcie lata przygotowano The Voice Of Poland - Bitwę na Głosy, w wersji dorosłej oraz dziecięcej.

Pozostało jeszcze 79% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Iwona Marciniak

Piszę w Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Mam szczęście mieszkać w Kołobrzegu, którego plaża - bez względu na porę roku - to najlepszy antydepresant i akumulator dobrej energii. Zwłaszcza gdy biega się po niej z psem (a najlepiej z psami ;))


Informuję o tym, co dzieje się w mieście i powiecie kołobrzeskim. Moje teksty można znaleźć w sieci na stronie www.gk24.pl, www.kolobrzeg.naszemiasto.pl, na fejsbukowym profilu Kołobrzeg nasze miasto oraz w papierowym wydaniu Głosu Koszalińskiego.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.