Marzena Sutryk

Góra Chełmska zmieni oblicze? Ratusz ogłosił przetarg

Jeszcze w tym roku ten rejon Góry Chełmskiej powinien zmienić oblicze; wykonawca będzie miał czas do 20 grudnia na realizację - pytanie, czy ktoś się Fot. Radek Koleśnik Jeszcze w tym roku ten rejon Góry Chełmskiej powinien zmienić oblicze; wykonawca będzie miał czas do 20 grudnia na realizację - pytanie, czy ktoś się zgłosi w przetargu?
Marzena Sutryk

Ratusz ogłosił przetarg na wykonanie I etapu zagospodarowania Góry Chełmskiej. Całość ma być gotowa do końca 2018 roku.

Góra Chełmska, w myśl projektu, ma zmienić oblicze do końca 2018 roku. Przynajmniej w I etapie rewitalizacji. Koszt tej części jest szacowany na około 5 milionów złotych.

Jak już pisaliśmy, na Górze Chełmskiej pojawią się nowe trasy oraz polany rekreacyjne; ścieżki będą zróżnicowane: o szerokości 3,5 m z poboczami brukowanymi, 3,5 m bez poboczy, na 2,5 m i 1,5 - 0,5 metra. Zaprojektowano oznakowanie nowych tras i istniejących ścieżek, rozmieszczenie elementów małej architektury - ławek, koszy.

Pozostało jeszcze 63% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Marzena Sutryk

W Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Obszar zainteresowań i poruszanych tematów to m. in. funkcjonowanie samorządu, głównie Koszalina i powiatu koszalińskiego, a tu niemal każda dziedzina życia - począwszy od inwestycji, poprzez sprawy urzędowe i działalność Rady Miejskiej, na jednostkowych problemach mieszkańców kończąc. To także polityka, a zwłaszcza jej przełożenie na lokalne podwórko. To również tematy z zakresu zdarzeń policyjnych, zwłaszcza z terenu Koszalina i powiatu koszalińskiego.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.