Rajmund Wełnic

Ginekologia w Szczecinku ma problem. Potrzebni są lekarze

Oprócz lekarzy na oddziale pracuje 16 położnych i 5 pielęgniarek Fot. Rajmund Wełnic Oprócz lekarzy na oddziale pracuje 16 położnych i 5 pielęgniarek
Rajmund Wełnic

Pacjentki oddziału położniczo-ginekologicznego szczecineckiego szpitala w opałach. Zarząd szuka następców odchodzących na emeryturę lekarzy.

Sytuacja jest poważna. Z końcem czerwca na emeryturę planuje odejść dwoje doświadczonych lekarzy pracujących na oddziale położniczo-ginekologicznym szpitala w Szczecinku.

- Potwierdzam, odpowiednie dokumenty złożył doktor Mirosław Rybak i doktor Barbara Janda - mówił radnym miejskim (Szczecinek jest udziałowcem spółki szpitalnej - red.) dr Marek Ogrodziński, dyrektor ds. medycznych szpitala. - Ponadto doktor Tomasz Żyłka w tej sytuacji, gdy nie ma dwójki asystentów na oddziale, złożył rezygnację z funkcji koordynatora oddziału.

Pozostało jeszcze 74% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Rajmund Wełnic

Z lokalną prasą - najpierw Głosem Pomorza, a następnie Głosem Koszalińskim - jestem związany od 1995 roku. Mam to szczęście, że mogę pisać o swoich pięknych rodzinnych stronach - Szczecinku i powiecie szczecineckim. Wolny czas "pożerają" mi obecnie pociechy (Zuzia, 2009) i Felek (2015). Zaciekły kibic piłkarski.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gk24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.