Krzysztof Marczyk

Figasjada’19 po finale, sparingi ligowców i zmagania biegaczy

Finał Figasjady’19 z udziałem drużyn z okolicznych powiatów, kolejne mecze kontrolne ligowców z regionu, zmagania na biegowych trasach - miniony tydzień Fot. Krzysztof Marczyk Finał Figasjady’19 z udziałem drużyn z okolicznych powiatów, kolejne mecze kontrolne ligowców z regionu, zmagania na biegowych trasach - miniony tydzień nie pozwalał narzekać na nudę.
Krzysztof Marczyk

Finał Figasjady’19 z udziałem drużyn z okolicznych powiatów, kolejne mecze kontrolne ligowców z regionu, zmagania na biegowych trasach - miniony tydzień nie pozwalał narzekać na nudę.

Kolejna seria meczów sparingowych na sztucznych murawach w regionie. Hokejowy wynik osiągnęła Pogoń Połczyn Zdrój z Zorzą Dobrzany. IV-ligowiec z regionu zremisował z 6. zespołem szczecińskiej okręgówki 4:4. Dla drużyny Grzegorza Wa-wreńczuka strzelali: Mateusz Hamer, Grzegorz Wawreńczuk, Igor Walczak i Paweł Bugała. W sobotę na eurobosku w Wałczu rywalem Pogoni będzie Orkan Śmiłowo (IV liga, grupa wielkopolska).

Pozostało jeszcze 92% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Krzysztof Marczyk

W Głosie Koszalińskim pracuję od 2012 roku, najpierw na stanowisku dziennikarza sportowego. Teraz zajmuję się głównie edukacją, ekologią, inwestycjami oraz różnego rodzaju interwencjami. W wolnym czasie pochłaniam książki, głównie polityczno-ekonomiczne, ale biografie też lubią wpadać w moje ręce.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gk24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2021 Polska Press Sp. z o.o.