red

Fabryczna instalacja LPG to spore korzyści

Fabryczna instalacja LPG to spore korzyści            Fot. archiwum
red

Czy wiesz, że możesz zlecić, przed zakupem twojego nowego samochodu, by od razu zamontowano w nim instalację gazową? Taką ofertę ma m.in. Renault.

Specjalne, dedykowane instalacje gazowe, które zamontują nam w wybranym samochodzie, to naprawdę niezła propozycja. A to dlatego, że na przykład jeśli zamówimy Renault Clio albo Megane i poprosimy o montaż gazowej instalacji, samochód nie straci gwarancji. No i mamy pewność, że wszystko będzie pasowało jak ulał.

Zastanawiasz się, czy warto zamontować w twoim samochodzie instalację LPG? Proponujemy Ci instalację, przy której Ty i Twoje Renault odbędziecie wiele udanych podróży - zachęcają nas w salonach tego francuskiego producenta.

- Bardzo istotne dla każdego kierowcy jest zapewnienie właściwej eksploatacji samochodu przez cały okres jego użytkowania. Dzięki więc naszej ofercie kierowca otrzyma odpowiednią instalację, gwarantującą bezproblemowe funkcjonowanie pojazdu – słyszymy w Renault Dubnicki w Koszalinie.

Renault w ogóle atrakcyjnie przygotowało swoją ofertę dedykowanych instalacji LPG. Oto na ich stronie możemy sobie nawet wyliczyć ile zaoszczędzimy, zamawiając np. małe Clio z instalacją gazową. Według nich jeśli pokonujemy miesięcznie 3000 km, to za benzynę zapłacimy około 700 zł, a za gaz jedynie 330 złotych. Miesięcznie zaoszczędzimy więc 370 zł, rocznie ponad 4.000 złotych, czyli niemal tyle samo, ile wynosi koszt zakupu i montażu instalacji. Jest to więc inwestycja, która naprawdę szybko się zwraca.

Czym jeszcze kuszą? Dwa zbiorniki paliwa (LPG i benzyny) pozwalają na zwiększenie zasięgu samochodu prawie dwukrotnie. Dodatkową zaletą jest łatwa obsługa i napełnianie zbiornika gazu. Zmiana pobieranego paliwa z LPG na benzynę odbywa się automatycznie, ale może być też w dowolnym momencie przełączona przy pomocy przełącznika na tablicy rozdzielczej. Zalety proekologiczne nie podlegają żadnej wątpliwości. Ale także poziom hałasu w aucie zmniejsza się o nawet 60 procent!

- Zapraszamy do montowania instalacji LPG u Autoryzowanych Partnerów Renault. Na miejscu nasi technicy zadbają o to, by wszystko przebiegło jak należy. Nad jakością montażu w każdym serwisie czuwa kontroler jakości, który przeszedł odpowiednie szkolenie w tym zakresie – zapewniają szefowie Renault.

Kontakt

red

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.