Marek Weckwerth

Dzięki termomodernizacji będzie cieplej i oszczędniej. Sprawdź jakie są możliwości!

Tak, całkiem stylowo, może wyglądać dom po kompleksowo przeprowadzonej termomodernizacji Fot. Akcja „Dobry montaż - budujesz dla pokoleń” Tak, całkiem stylowo, może wyglądać dom po kompleksowo przeprowadzonej termomodernizacji
Marek Weckwerth

W długie jesienno-zimowe wieczory marzymy o tym, aby zaszyć się w przytulnym wnętrzu, z kubkiem rozgrzewającego napoju. Ciepło domowego ogniska nabiera wtedy dosłownego znaczenia. Aby w pełni móc się nim cieszyć, warto zadbać o kompleksową termomodernizację budynku.

Do termomodernizacji domów dopingują Polaków galopujące ceny nośników energii, szerokie możliwości uzyskania wsparcia i coraz większa świadomość na temat zmian klimatycznych oraz zanieczyszczenia powietrza.

Nowo powstające budynki muszą być już wznoszone zgodnie z zaostrzonymi wymaganiami w zakresie parametrów termicznych (WT 2021).

Pozostało jeszcze 84% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Marek Weckwerth

Komentarze

1
Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

zielonogórzanka

ale się red. nasmarował! To może następnym razem podrąży następujący temat: Budynek ocieplony, ogrzewanie zamienione z kopciucha na elektryczne, bo nie ma gazu. I co się dzieje? - żadnej ulgi w zakupie prądu na cele ogrzewania. I nasz rząd walczy z globalnym ociepleniem? A wystarczyłaby na początek ulga w postaci 0 WAT -u i 0 akcyzy.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.