Rajmund Wełnic

Dwa w jednym. Nowa galeria handlowa w Szczecinku

Tak prezentuje się galeria budowana na terenie dawnego targowiska Fot. Rajmund Wełnic Tak prezentuje się galeria budowana na terenie dawnego targowiska
Rajmund Wełnic

Wiemy już jakie sklepy ulokują się w otwieranej etapami nowej galerii handlowej w Szczecinku. Trwająca ponad dwa lata budowa centrum handlowego na terenie dawnego targowiska Manhattan w Szczecinku dobiegła końca.

Nie czekając na wykończenie ostatnich pomieszczeń, na parterze swój sklep otworzyła już kilka tygodni temu sieć Pepco (odzież, zabawki, AGD). Tuż obok lada chwila otworzy podwoje nowy salon drogerii Rossmann. Te dwa sklepy przeniosły się z pobliskiej galerii Aria, należącej do tego samego inwestora, co nowe centrum.

Pozostało jeszcze 77% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Rajmund Wełnic

Z lokalną prasą - najpierw Głosem Pomorza, a następnie Głosem Koszalińskim - jestem związany od 1995 roku. Mam to szczęście, że mogę pisać o swoich pięknych rodzinnych stronach - Szczecinku i powiecie szczecineckim. Wolny czas "pożerają" mi obecnie pociechy (Zuzia, 2009) i Felek (2015). Zaciekły kibic piłkarski.


Mieszkaniec Szczecinka od urodzenia, z tym miastem związany razem z rodziną na dobre i złe. Pisałem o Szczecinku i powiecie szczecineckim w Głosie Pomorza, a obecnie w Głosie Koszalińskim, naszym dodatku Głosie Szczecinka oraz na portalach gk24.pl i szczecinek.naszemiasto.pl Z wykształcenia i zamiłowania historyk, więc dzieje regionalne zajmują dużo miejsca w mojej działalności. Cenię sobie interakcje i współpracę z Czytelnikami, którzy współtworzą nasz portal. Piszę dla Nich, z Nimi i o Nich

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gk24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2022 Polska Press Sp. z o.o.