Joanna Krężelewska

Dwa koncertowe wieczory i wielki pokaz fajerwerków. Sianów się bawi!

- Do wspólnej zabawy zapraszamy wszystkich mieszkańców miasta i gminy Sianów oraz mieszkańców całego regionu. W programie każdy znajdzie coś dla siebie Fot. Radosław Koleśnik - Do wspólnej zabawy zapraszamy wszystkich mieszkańców miasta i gminy Sianów oraz mieszkańców całego regionu. W programie każdy znajdzie coś dla siebie - mówi Maciej Berlicki.
Joanna Krężelewska

Varius Manx i Kasia Stankiewicz oraz Doda z multimedialnym widowiskiem „Riotka Tour” będą gwiazdami tegorocznych Dni Ziemi Sianowskiej. Zabawę na Stadionie Miejskim przy ul. Strzeleckiej w Sianowie zaplanowano od 7 do 9 czerwca.

- W tym roku postanowiliśmy zmienić nieco formułę Dni Ziemi Sianowskiej i zaprosić na dwa wieczory z muzyką. Zrezygnowaliśmy z występów kabaretowych, bo najlepsze grupy satyryczne nie zmieniają się od lat, zatem mielibyśmy na scenie wciąż te same formacje - wyjaśnił Maciej Berlicki, burmistrz Sianowa. - Chcemy naszych mieszkańców i wszystkich gości wydarzenia stale zaskakiwać, zapewniać zróżnicowaną ofertę rozrywkową i artystyczną.

Pozostało jeszcze 72% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Joanna Krężelewska

Rocznik 1983. Absolwentka Wydziału Nauk Historycznych na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Studentka psychologi na Uniwersytecie Gdańskim. Od 2006 roku dziennikarka „Głosu Pomorza”, dziś „Głosu Koszalińskiego”. Na łamach dziennika relacjonuje przebieg procesów sądowych w sprawach karnych. Pisze o kulturze, sprawdza, co dzieje się w gminie Sianów i gminie Karlino. Na gk24.pl prowadzi magazyn poświęcony kulturze. Autorka książki „Historia pisana zbrodnią”, poświęconej najgłośniejszym procesom sądowym w sprawach karnych, które toczyły się przed koszalińskim sądem po II wojnie światowej. Nałogowo czyta, szczególnie kryminały i przepisy kulinarne. Uwielbia podróże, żeglowanie, wycieczki rowerowe, las i mokry nos psa Muffina.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2022 Polska Press Sp. z o.o.