Joanna Krężelewska

Doświadczenia jak drogowskazy. Na takie wykłady chętnych nie brakuje!

Doświadczenia jak drogowskazy. Na takie wykłady chętnych nie brakuje! Fot. Joanna Krężelewska
Joanna Krężelewska

Jeśli brakuje ci doświadczenia, możesz... skorzystać z cudzego - taka idea przyświeca spotkaniom z cyklu TuMiTuP. A skoro już Platon przestrzegał, że brak doświadczenia skazuje nas na igraszki losu, lepiej nie ryzykować, tylko wiedzieć więcej!

Pracownia Pozarządowa ponownie zaprosiła społeczników, wolontariuszy, członków organizacji pozarządowych, stowarzyszeń i fundacji na TuMiTuP. Genezę intrygującej nazwy inicjatywy wytłumaczył współorganizator spotkań Michał Bieliński ze Stowarzyszenia SFX, organizator między innymi Nocnej Ściemy i biegowych Leśnych Piątek. - TuMiTup to połączenie słów w języku polskim i angielskim. Nasze spotkanie to MeetUp (czyt. mitap), a skoro odbywa się... tutaj, to mamy właśnie TuMiTup.

Pozostało jeszcze 90% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Joanna Krężelewska

Rocznik 1983. Urodzona w dniu, kiedy Polska w meczu eliminacyjnym do Mistrzostw Europy zremisowała z ZSRR 1:1. Absolwentka Wydziału Nauk Historycznych na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Od 2006 roku dziennikarka „Głosu Pomorza”, dziś „Głosu Koszalińskiego”. Na łamach dziennika relacjonuje przebieg procesów sądowych w sprawach karnych. Pisze o kulturze, sprawdza, co dzieje się w gminie Sianów i gminie Karlino. Na gk24.pl prowadzi magazyn poświęcony kulturze. Autorka książki „Historia pisana zbrodnią”, poświęconej najgłośniejszym procesom sądowym w sprawach karnych, które toczyły się przed koszalińskim sądem po II wojnie światowej. Nałogowo czyta, szczególnie kryminały i przepisy kulinarne. Uwielbia podróże, żeglowanie, wycieczki rowerowe i las.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gk24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2022 Polska Press Sp. z o.o.