Donald Tusk: W piekle jest specjalne miejsce dla zwolenników brexitu

Czytaj dalej
Fot. Fot. Adam Guz / Polska Press
Kacper Rogacin

Donald Tusk: W piekle jest specjalne miejsce dla zwolenników brexitu

Kacper Rogacin

- Zastanawiałem się ostatnio, jak wygląda specjalne miejsce w piekle dla zwolenników brexitu. Dla tych, którzy wspierali ideę wyjścia Wielkiej Brytanii z UE, bez żadnego planu, jak je bezpiecznie przeprowadzić - powiedział Donald Tusk po spotkaniu z premierem Irlandii Leo Varadkarem.

- Poczucie odpowiedzialności podpowiada nam, by przygotować się na ewentualne fiasko rozmów. Razem z premierem Irlandii rozmawialiśmy o koniecznych działaniach w przypadku braku porozumienia [z Londynem - red.] - mówił przewodniczący Rady Europejskiej.

- Na marginesie dodam, że zastanawiałem się ostatnio, jak wygląda specjalne miejsce w piekle dla zwolenników brexitu. Dla tych, którzy wspierali ideę wyjścia Wielkiej Brytanii z UE, bez żadnego planu, jak je bezpiecznie przeprowadzić - dodał Donald Tusk.

Przewodniczący Rady Europejskiej podkreślił po raz kolejny, że unijna "27" nie przygotuje nowej oferty w sprawie umowy rozwodowej Wielkiej Brytanii z Unią, a ta, która została zawarta, nie podlega renegocjacji.

POLECAMY:Bal Mistrzów Sportu 2019: Zobacz, jak prezentowali się sportowcy i ich partnerkiNie uwierzycie, czym jeździł młody Kuba Wojewódzki! Król TVN i jego samochodyHanna Lis i jej luksusowy apartament. Zobacz, jak mieszka po rozstaniu z mężemOlga Buława została Miss Polski 2018. Zobacz zdjęcia z gali finałowejKolęda co łaska? Wszystko zależy od regionu. Niektórzy księża żądają konkretnych sumCelebrycki baby boom! Zobacz, które gwiazdy spodziewają się dziecka w 2019 rokuPraca marzeń jest na wyciągnięcie ręki! 10 najlepszych ofert dla PolakówPowiedz, na co masz ochotę, a powiemy ci, jaki masz problem. Zachcianki jedzeniowe zdradzają więcej, niż myśliszChcesz się dobrze wyspać? Nigdy tego nie rób przed zaśnięciem!

Kacper Rogacin

Absolwent Dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim. W przeszłości dział sport w "Polsce the Times" oraz dział wideo w serwisie Motofakty.pl. Od 2016 roku dział polityka w Agencji Informacyjnej Polska Press.

Komentarze

39
Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

gość

To spotkacie się w piekle. Dla Tuska jest tam szczególne miejsce. Kocioł z fekaliami.

Ann

zaczyna iść po bandzie ....makrela pozwoliła ?

odPOwiadam

jest dla eurofaszysty wnuka zbrodniczego wermachtu, ktory jest winny brexitu

terminator anty POPiS

Tusk?
Wg klasycznych wartości ten gość już dawno byłby banitą jeżeli nie byłby pozbawiony życia.
Panie Donaldzie - wstyd mienić pana patriotą. Jest pan zakałą a nie chlubą Polaków. Na miejscu Anglików nie pozwoliły panu na wjazd do GB.

stąd jego znajomość topografi

obyś tam skończył, gdzie wysyłasz innych ( to jakieś poniemieckie naleciałości wysyłać ludzi na spalenie? )

Janosik

Wystarczy że jest Tusk.

kaczor donald

...

Taka prawda

Wracaj do piekła !!

uważam,

że Tuska należy skazać

ZAMKNIJ PYSK

NOCNA ZMIANA - wszyscy wooon

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.