DIETLOVE - CATERING DIETETYCZNY

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

DIETLOVE - CATERING DIETETYCZNY

Materiał informacyjny

O NAS

Odpowiadając rosnącemu zapotrzebowaniu na zdrowe i indywidualnie zbilansowane odżywianie, stworzyliśmy catering dietetyczny DietLove, pozwalający na wprowadzenie w życie diety każdemu dbającemu o formę – bez wychodzenia z domu i godzin spędzanych w kuchni.

Z MIŁOŚCI DO ZDROWEGO JEDZENIA

Jako pasjonaci zdrowego stylu życia i smacznego jedzenia, wspólnie z wykwalifikowaną kadrą specjalistów DietLove, postanowiliśmy stworzyć ofertę pełnej gamy diet z rozmaitym menu. Codziennie nasi kucharze i dietetycy pracują nad wyważoną formą, aby posiłki były pyszne, apetyczne i sycące. Te elementy utrzymane w równowadze spowodują szybkie osiągnięcie wybranych celów żywieniowych, jak utrzymanie masy ciała lub jej redukcja.

STAWIAMY NA JOKOŚĆ, RÓŻNORODNOŚĆ I LOKALNE PRODUKTY

W kuchni cateringu dietetycznego DietLove stawiamy przede wszystkim na jakość́, różnorodność oraz specjały lokalne. Z nami zjesz smaczne posiłki, często na bazie lub doprawiane egzotycznymi produktami czy superfoods. To wspaniała okazja do skosztowania unikatowych dań, które zaskoczą bogactwem smaku.

WYRÓŹNIA NAS INDYWIDUALNOŚĆ

Swoją wiedzą i doświadczeniem chcemy dzielić się z innymi. Pragniemy nie tylko dostarczać pełnowartościowe posiłki, lecz także dopasowywać je do indywidualnych potrzeb każdego klienta, biorąc pod uwagę płeć, wiek, aktywność fizyczną i ogólny stan zdrowia. W DietLove dbamy o preferencje tak żywieniowe, jak i kulinarne.

IDEA DIETLOVE

Choć na lubelskim rynku jesteśmy dość nowi, tworzenie diety pudełkowej nie jest nam obce. Catering dietetyczny DietLove to codzienna dostawa zbilansowanych i pysznych pudełek prosto do domu lub biura. Proponujemy tylko to co najlepsze, naturalne i pełnowartościowe. My gotujemy, a Wy czerpiecie radość z każdego dnia!

POSTAW NA:

Zestawy pudełkowe DietLove to dopasowany do potrzeb każdego klienta program dietetyczny, składający się z 3 lub 5 zbilansowanych posiłków na cały dzień w ramach dostępnej oferty:

W lubelskim cateringu dietetycznym DietLove tworzymy diety, które pokochacie! Dlatego, do dyspozycji pozostawiamy nasz zespół dietetyków, którzy zawsze znajdą odpowiedź na nurtujące pytania, a także pomogą w doborze idealnej diety.

Dane kontaktowe:

Telefon: 575 343 440
Email: [email protected]
Facebook: @DietLoveLublin
Instagram: @dietlove_lublin
Strona: www.dietlove.pl

Tu podaj tekst alternatywny

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.