Materiał informacyjny

Dietetyk Naturhouse Jędrzejów

Dietetyk Naturhouse Jędrzejów
Materiał informacyjny

Niejednokrotnie podejmowane na własną rękę próby zrzucenia zbędnych kilogramów kończą się fiaskiem. Powody bywają różne – od niesmacznych i skomplikowanych posiłków, przez niewłaściwie dopasowany jadłospis, na braku oczekiwanych efektów kończąc.
Skutkuje to tym, że odchudzanie jest postrzegane przez nas jako uciążliwy proces, a wcale nie musi tak być. Poznaj 5 powodów, dzięki którym dieta będzie przyjemnością!

Tu podaj tekst alternatywny

1. Połącz dietę z suplementacją
Połączenie odpowiednio zbilansowanej diety oraz suplementacji pomagającej łatwiej osiągać pożądane rezultaty to klucz do sukcesu! - „Kompleksowa kuracja dobrana na podstawie wywiadu dietetycznego i zdrowotnego, dopasowana do trybu życia, rodzaju pracy i upodobań smakowych nie tylko nie jest uciążliwa, ale jest wręcz przyjemnością.’’ – przekonuje dietetyk Naturhouse Jędrzejów, mgr Anita Zdanek - ,,A co najważniejsze – jest smaczna, pełnowartościowa i zdrowa!”

2. Zadbaj o silną motywację
Opieka dietetyka na cotygodniowych spotkaniach kontrolnych jest gwarancją skuteczności i bezpieczeństwa prowadzonej kuracji. „Na wizytach monitorujemy przebieg odchudzania, sprawdzamy efekty oraz w razie potrzeby wprowadzamy odpowiednie modyfikacje w jadłospisie z uwzględnieniem oczekiwań pacjenta.” – mówi dietetyk Naturhouse Jędrzejów,mgr Dominika Woźniczko - „Widoczne efekty motywują do kontynuowania walki o szczupłą sylwetkę.”

3. Naucz się zdrowych nawyków żywieniowych
Najbardziej powszechną przyczyną efektu jo-jo po odchudzaniu jest powrót do dawnych nawyków żywieniowych. „Jako dietetyk Naturhouse podczas całego okresu trwania kuracji przekazuję cenną wiedzę na temat właściwego sposobu odżywiania, aby po zakończonym procesie pacjent nie powrócił do masy ciała sprzed diety. Edukacyjny aspekt kuracji Naturhouse gwarantuje utrzymanie osiągniętych efektów.” – mówi dietetyk mgr Anita Zdanek.

4. Daj sobie możliwość wyboru
Kuracje Naturhouse są odpowiednio zbilansowane i pełnowartościowe. „Nasza dieta daje dużą swobodę wyboru spośród zdrowych posiłków. Dzięki temu jemy to na co mamy ochotę, stosując się do ogólnych zaleceń dietetyka. Takie wdrożenie zdrowych zasad żywienia procentuje w przyszłości i nie kojarzy nam się z dietą pełną wyrzeczeń. – przekonuje dietetyk mgr Dominika Woźniczko. Chudniesz jedząc zdrowe i smaczne posiłki.”

5. Pomyśl co zyskasz, a nie ile Cię to będzie kosztowało
Redukcja masy ciała wpływa pozytywnie zarówno na Twoje zdrowie, jak i samopoczucie. Każdy utracony kilogram to kolejny powód do uśmiechu. „Nic nie cieszy tak, jak ubrania, które stają się luźniejsze i sylwetka, która nabiera odpowiednich kształtów. Utrata kilogramów to wzrost energii i znaczna poprawa samopoczucia.” – zauważa dietetyk mgr Anita Zdanek.

Próbowałaś już wszystkiego i nie wierzysz, że kolejna próba odchudzania zakończy się sukcesem? Przyjdź do Naturhouse Jędrzejów i przekonaj się, że odchudzanie może być trwałe i przyjemne! Zaufały nam tysiące mieszkańców Jędrzejowa i okolic! Oni spełnili swoje marzenie o szczupłej sylwetce – odważ się i Ty! Umów się na wizytę do dietetyka i dowiedz się jak zdrowo i skutecznie pożegnać nadwagę.

Tu podaj tekst alternatywny

Zacznij swoją przygodę ze zdrowym stylem życia już dziś! Pobierz nasz śledzik nawyków i notuj swoje postępy. Pamiętaj, każdy krok przybliża Cię do celu!

Tu podaj tekst alternatywny

Naturhouse Jędrzejów z powodzeniem odchudza mieszkańców powiatu Jędrzejowskiego już od 2014 roku. Dzięki uprzejmości naszych pacjentów możemy pochwalić się wspaniałymi metamorfozami, które działy się na naszych oczach. Ponadto jako jedyni w powiecie otrzymaliśmy nagrodę Orłów Medycyny, zostaliśmy również wyróżnieni Certyfikatem Firmy Godnej Zaufania, a nasza dietetyk mgr Anita Zdanek jest Złotym Orłem Medycyny 2020!

Fachowa wiedza i ciągłe podnoszenie kwalifikacji sprawiają, że możemy w pełni pomóc każdemu, kto zgłosi się do naszego Centrum Dietetycznego. Oprócz kuracji odchudzających prowadzimy terapie żywieniowe osób z różnymi jednostkami chorobowymi tj. Hashimoto, nadciśnienie tętnicze, cukrzyca czy insulinooporność. Ponadto nasi dietetycy: mgr Anita Zdanek oraz mgr Dominika Woźniczko uczą zdrowych nawyków od najmłodszych lat, tworząc diety dla dzieci od 6 roku życia.

Centrum Dietetyczne Naturhouse Jędrzejów mieści się przy ul. 11 Listopada 22 w samym centrum naszego miasta Zachęcamy do kontaktu telefonicznego: 662 216 447.

Uwaga! Tylko teraz zaczynając kurację w Naszym Centrum Dietetycznym Naturhouse Jędrzejów możesz dołączyć do programu lojalnościowego, redukować zbędne kilogramy i odbierać nagrody! Szczegóły na naszym facebookowym profilu. Nie zwlekaj! Już dziś zarezerwuj termin na wizytę u dietetyka!

Tu podaj tekst alternatywny

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.