Marzena Sutryk

Dawkowanie emocji przed wyborami w Koszalinie

Porozumienie między PO i Erą Kobiet (w środku Tomasz Sobieraj i Dorota Chałat) Fot. Radek Koleśnik Porozumienie między PO i Erą Kobiet (w środku Tomasz Sobieraj i Dorota Chałat)
Marzena Sutryk

W środę porozumienie o współpracy przed wyborami samorządowymi podpisała w Koszalinie Platforma Obywatelska i Koszalińskie Stowarzyszenie Aktywności Lokalnej Era Kobiet.

- Idziemy razem do wyborów - zapowiedział wczoraj Tomasz Sobieraj, szef koszalińskich struktur PO. - Mamy bardzo wiele wspólnych punktów, które będziemy realizować. Dziś nie powiemy o programie, bo ten dopiero przygotujemy. Ale już dziś wiem, że postulaty Ery Kobiet znajdą się w naszym programie.

Pozostało jeszcze 72% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marzena Sutryk

W Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Obszar zainteresowań i poruszanych tematów to m. in. funkcjonowanie samorządu, głównie Koszalina i powiatu koszalińskiego, a tu niemal każda dziedzina życia - począwszy od inwestycji, poprzez sprawy urzędowe i działalność Rady Miejskiej, na jednostkowych problemach mieszkańców kończąc. To także polityka, a zwłaszcza jej przełożenie na lokalne podwórko. To również tematy z zakresu zdarzeń policyjnych, zwłaszcza z terenu Koszalina i powiatu koszalińskiego.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.