Marzena Sutryk

Czytelnicy alarmują: dziki znowu grasują w Koszalinie

Czytelnik utrwalił lochę z młodymi, gdy „spacerowała” w czwartek ok. 17.15 przy ul. Zwycięstwa w Koszalinie (w pobliżu wyjazdu na Polanów i drogi w kierunku Fot. Internauta Czytelnik utrwalił lochę z młodymi, gdy „spacerowała” w czwartek ok. 17.15 przy ul. Zwycięstwa w Koszalinie (w pobliżu wyjazdu na Polanów i drogi w kierunku Lubiatowa)
Marzena Sutryk

Mieszkańcy Koszalina skarżą się znowu na dziki, które podchodzą blisko domów, m.in. na Rokosowie. Zgłosiliśmy więc problem w ratuszu.

Czytelnik zgłosił nam sygnał wczoraj rano: - Temat dzików w Koszalinie wraca jak bumerang. Pół biedy, jeżeli te zwierzęta chodzą nocą. Żerując dewastują kompletnie trawniki na ul. Zwycięstwa. Niestety, to niejedyny problem. Dużo większy to bezpieczeństwo mieszkańców - stwierdza mieszkaniec Rokosowa.

Pozostało jeszcze 66% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marzena Sutryk

W Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Obszar zainteresowań i poruszanych tematów to m. in. funkcjonowanie samorządu, głównie Koszalina i powiatu koszalińskiego, a tu niemal każda dziedzina życia - począwszy od inwestycji, poprzez sprawy urzędowe i działalność Rady Miejskiej, na jednostkowych problemach mieszkańców kończąc. To także polityka, a zwłaszcza jej przełożenie na lokalne podwórko. To również tematy z zakresu zdarzeń policyjnych, zwłaszcza z terenu Koszalina i powiatu koszalińskiego.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.