Czy znasz facetów w kaskach i dziewczyny w kombinezonach?

Czytaj dalej
Fot. Jarosław Miłkowski
Jarosław Miłkowski

Czy znasz facetów w kaskach i dziewczyny w kombinezonach?

Jarosław Miłkowski

- Na paradzie dowiaduję się, że moi znajomi też są motocyklistami - mówi jeden z uczestników. W sobotę, tak jak pozostali, zakończy sezon.

- Czy wybieram się w sobotę na paradę? Oczywiście! Przyjeżdżają na nią osoby z wielu regionów: ze Szczecina, z okolic Zielonej Góry, z innych części Polski. Na co dzień się nie widujemy, więc będzie okazja spotkać się ze sobą, pożartować, powymieniać pomysłami na to, co przy motocyklu można zrobić. Ja na tej paradzie będę już chyba z czwarty raz – mówi Jakub Korżyński z grupy motocyklowej Free Riders.

  • Motocykliści z Gorzowa, regionu, a nawet zza granicy, za dwa dni nie tylko spotkają się w swoim gronie, ale również przejadą przez miasto w tradycyjnej paradzie.

Czytaj więcej:

Pozostało jeszcze 85% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.