Joanna Krężelewska

Czekasz na autobus? Uważaj! Tu możesz oberwać jabłkiem

Teren przy przystanku ma zostać posprzątany, z kolei nad ławką w przyszłym roku ma zostać postawiona osłona. Fot. Radek Koleśnik Teren przy przystanku ma zostać posprzątany, z kolei nad ławką w przyszłym roku ma zostać postawiona osłona.
Joanna Krężelewska

Nie wszędzie pasażerowie mogą komfortowo czekać na autobus. Przy jednej z głównych ulic - wlotowej do miasta, na przystanku stąpają po „jabłkowym dywanie”, a jeśli spoczną na ławce, owoce mogą spaść na ich głowy. Szczególnie uważać muszą też rowerzyści.

Przystanek zlokalizowany jest przy ulicy Morskiej - przy dużym supermarkecie, obok siedziby dostawcy prądu. - Odjeżdżają z niego autobusy MZK linii 10, 12, 14 i 15 oraz busy firm, które wiozą pasażerów w kierunku Mielna i Kołobrzegu. Osoby czekające na transport mają do dyspozycji jedną zniszczoną ławkę, na którą z olbrzymiej dzikiej jabłoni na ich głowy spadają owoce.

Pozostało jeszcze 71% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Joanna Krężelewska

Rocznik 1983. Urodzona w dniu, kiedy Polska w meczu eliminacyjnym do Mistrzostw Europy zremisowała z ZSRR 1:1. Absolwentka Wydziału Nauk Historycznych na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Od 2006 roku dziennikarka „Głosu Pomorza”, dziś „Głosu Koszalińskiego”. Na łamach dziennika relacjonuje przebieg procesów sądowych w sprawach karnych. Pisze o kulturze, sprawdza, co dzieje się w gminie Sianów i gminie Karlino. Na gk24.pl prowadzi magazyn poświęcony kulturze. Autorka książki „Historia pisana zbrodnią”, poświęconej najgłośniejszym procesom sądowym w sprawach karnych, które toczyły się przed koszalińskim sądem po II wojnie światowej. Nałogowo czyta, szczególnie kryminały i przepisy kulinarne. Uwielbia podróże, żeglowanie, wycieczki rowerowe i las.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gk24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2022 Polska Press Sp. z o.o.