Rafał Nagórski

Czar prysł. Fatalny początek mundialu. Senegal - Polska 2:1

Fani zgromadzeni w koszalińskiej strefie kibica często łapali się za głowy po nieudanych zagraniach naszych zawodników. Nie było powodów do euforii Fot. Radosław Brzostek Fani zgromadzeni w koszalińskiej strefie kibica często łapali się za głowy po nieudanych zagraniach naszych zawodników. Nie było powodów do euforii
Rafał Nagórski

Nie takiej gry reprezentacji Polski w meczu Senegalem spodziewali się kibice. Drugi mecz będzie o wszystko.

Miało być inaczej, a wyszło jak zwykle. Pierwszy mecz na mundialu po 12 latach zakończył się naszą porażką. Polska przegrała z Senegalem, a kibice mają pretensje nie tyle o wynik, co o fatalny styl gry.

Bramka strzelona na kilka minut przed końcem meczu przez Grzegorza Krychowiaka tylko na chwilę wlała nadzieje w serca polskich kibiców.

Pozostało jeszcze 87% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Rafał Nagórski

Pracę w dziennikarstwie zaczynałem w 2001 roku jako student… ekonomii. Kiedyś były specjalizacje tematyczne, dzisiaj ich już nie ma. Pracuję jako dziennikarz, redaktor, czasem jako wydawca. Pasja numer jeden to sport. Niemal wszystkie dyscypliny, ale z piłką nożną na pierwszym miejscu. Pasja numer dwa to podróże, przede wszystkim górskie wyprawy. W wolnym czasie próbuję zadbać o dobrą formę fizyczną.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.