Marzena Sutryk

Co na osiedlu Unii Europejskiej po spotkaniu z prezydentem?

W rejonie ulic Duńskiej - Władysława IV trwa budowa kanalizacji deszczowej Fot. Radek Koleśnik W rejonie ulic Duńskiej - Władysława IV trwa budowa kanalizacji deszczowej
Marzena Sutryk

Mieszkańcy osiedla Unii Europejskiej podczas tzw. spaceru z prezydentem Koszalina przekazali szereg uwag i wniosków do realizacji. Co z tego wynika?

- W tym roku będzie realizowana ul. Holenderska na odcinku między ul. Fracuską a Fińską. Przebudowane zostaną też oba skrzyżowania - mówi Tomasz Nowe, który jest wiceprzewodniczącym Rady Osiedla Unii Europejskiej.

- Jeżeli chodzi o utwardzenie ul. Austriackiej - wspólnie z Radą Osiedla mieszkańcy ustalą, czy na ulicy zostaną położone płyty, które zostaną zdjęte z ul.

Pozostało jeszcze 76% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marzena Sutryk

W Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Obszar zainteresowań i poruszanych tematów to m. in. funkcjonowanie samorządu, głównie Koszalina i powiatu koszalińskiego, a tu niemal każda dziedzina życia - począwszy od inwestycji, poprzez sprawy urzędowe i działalność Rady Miejskiej, na jednostkowych problemach mieszkańców kończąc. To także polityka, a zwłaszcza jej przełożenie na lokalne podwórko. To również tematy z zakresu zdarzeń policyjnych, zwłaszcza z terenu Koszalina i powiatu koszalińskiego.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.