Iwona Marciniak

Chłopiec zaatakował nożem

Chłopiec zaatakował nożem
Iwona Marciniak

12-letni uczeń Szkoły Podstawowej nr 5 zaatakował swojego kolegę nożem do tapet. Chłopiec, z którym były już wcześniej problemy, dzięki matce, ma trafić do socjoterapeutycznego ośrodka.

Dramatyczne sceny wydarzyły się w ubiegłym tygodniu na terenie Szkoły Podstawowej nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi. Interweniowała jedna z nauczycielek. Na szczęście zaatakowanemu chłopcu nic się nie stało.

Okazuje się jednak, że szkoła od dłuższego czasu miała problem z agresywnie zachowującym się chłopcem. Kilka tygodni temu, na długo przed ostatnim zajściem, dyrekcja złożyła wniosek do Sądu Rodzinnego, bo chłopiec próbował podpalić włosy swojej koleżance.

Pozostało jeszcze 74% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Iwona Marciniak

Piszę w Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Mam szczęście mieszkać w Kołobrzegu, którego plaża - bez względu na porę roku - to najlepszy antydepresant i akumulator dobrej energii. Zwłaszcza gdy biega się po niej z psem (a najlepiej z psami ;))


Informuję o tym, co dzieje się w mieście i powiecie kołobrzeskim. Moje teksty można znaleźć w sieci na stronie www.gk24.pl, www.kolobrzeg.naszemiasto.pl, na fejsbukowym profilu Kołobrzeg nasze miasto oraz w papierowym wydaniu Głosu Koszalińskiego.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.