Joanna Krężelewska

Chcesz spędzić ciekawie czas z dzieckiem? Oto propozycje

W Muzeum: haftowanie motywów z wzornika jamneńskiego Fot. Archiwum Muzeum W Muzeum: haftowanie motywów z wzornika jamneńskiego
Joanna Krężelewska

Bal karnawałowy, wypad do kina, wspólne spoglądanie w gwiazdy, a może tworzenie małych dzieł sztuki? Nie ważne na co się zdecydujecie. Ważne, że będziecie razem!

Stowarzyszenie Mama w Mieście Koszalin w sobotę, 3 lutego, organizuje Bal Karnawałowy dla dzieci. Miejsce - klub Prywatka przy ul. Andersa 22. Zabawy będą dwie - o godz. 10 i o godz. 14. Wstęp - cegiełka na rzecz stowarzyszenia.

W sobotę w ramach Kina Małego Widza w Kryterium zobaczyć będzie można komedię „Paddington 2”. Bilety: 10 zł. Po seansie odbędą się zajęcia plastyczne.

Pozostało jeszcze 44% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Joanna Krężelewska

Rocznik 1983. Absolwentka Wydziału Nauk Historycznych na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Studentka psychologi na Uniwersytecie Gdańskim. Od 2006 roku dziennikarka „Głosu Pomorza”, dziś „Głosu Koszalińskiego”. Na łamach dziennika relacjonuje przebieg procesów sądowych w sprawach karnych. Pisze o kulturze, sprawdza, co dzieje się w gminie Sianów i gminie Karlino. Na gk24.pl prowadzi magazyn poświęcony kulturze. Autorka książki „Historia pisana zbrodnią”, poświęconej najgłośniejszym procesom sądowym w sprawach karnych, które toczyły się przed koszalińskim sądem po II wojnie światowej. Nałogowo czyta, szczególnie kryminały i przepisy kulinarne. Uwielbia podróże, żeglowanie, wycieczki rowerowe, las i mokry nos psa Muffina.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.