Joanna Krężelewska

Chcą muzyki w... parku. W Familijnym Parku Sztuki

Chcą muzyki w... parku. W Familijnym Parku Sztuki Fot. RADEK KOLESNIK
Joanna Krężelewska

Na te koncerty bilety znikają z kasy szybciej, niż promocyjne mandarynki z dyskontów przed Wigilią. W muzycznym menu są utwory poważne, te nieco lżejsze, szczypta klasyki, sporo humoru i mnóstwo ciekawostek. Słuchacze je kochają i pytają: czy w przyszłym roku organizowany będzie Familijny Park Sztuki?

Przygotowywany przez Filharmonię Koszalińską cykl koncertów umuzykalniających cieszy się tak dużym zainteresowaniem słuchaczy, że z pytaniem o jego kontynuację dzwonią również do redakcji „Głosu”. - Jest nam z tego powodu naprawdę bardzo miło - podkreślił Robert Wasilewski, dyrektor Filharmonii Koszalińskiej. - Mam dobrą wiadomość - w 2019 roku znów zaprosimy publiczność do Familijnego Parku Sztuki. Koncertów będzie osiem. Cztery w bieżącym sezonie artystycznym od marca do czerwca oraz cztery w następnym - od września do grudnia.

Pozostało jeszcze 66% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Joanna Krężelewska

Rocznik 1983. Urodzona w dniu, kiedy Polska w meczu eliminacyjnym do Mistrzostw Europy zremisowała z ZSRR 1:1. Absolwentka Wydziału Nauk Historycznych na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Od 2006 roku dziennikarka „Głosu Pomorza”, dziś „Głosu Koszalińskiego”. Na łamach dziennika relacjonuje przebieg procesów sądowych w sprawach karnych. Pisze o kulturze, sprawdza, co dzieje się w gminie Sianów i gminie Karlino. Na gk24.pl prowadzi magazyn poświęcony kulturze. Autorka książki „Historia pisana zbrodnią”, poświęconej najgłośniejszym procesom sądowym w sprawach karnych, które toczyły się przed koszalińskim sądem po II wojnie światowej. Nałogowo czyta, szczególnie kryminały i przepisy kulinarne. Uwielbia podróże, żeglowanie, wycieczki rowerowe, las i mokry nos swojego psa Stefana.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gk24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.