Jakub Roszkowski

Ceny benzyny w Koszalinie. Tanie waluty, a paliwa drogie

Stacja Orlen przy ul. Młyńskiej w Koszalinie proponowała w piątek benzynę bezołowiową Pb95 po 4,72 złotego za litr, natomiast olej napędowy po 4,62 złotego Fot. Radek Koleśnik Stacja Orlen przy ul. Młyńskiej w Koszalinie proponowała w piątek benzynę bezołowiową Pb95 po 4,72 złotego za litr, natomiast olej napędowy po 4,62 złotego za litr
Jakub Roszkowski

Dolar kosztuje już poniżej 3,50 zł, a to przecież ta waluta ma największy wpływ na ceny paliw. Tymczasem ani benzyna, ani olej napędowy nie tanieją. Wręcz przeciwnie, w 2018 roku ma być drożej.

To już nasze ostatnie w tym roku zestawienie cen paliw w regionie koszalińskim. Sprawdziliśmy cenniki w Koszalinie i okolicach, a także Kołobrzegu, Sławnie oraz w Białogardzie. Wnioski? Koszalin i Kołobrzeg znowu są najdroższe, a w Sławnie i Białogardzie za paliwa zapłacimy najmniej.

Zacznijmy jednak od spraw ogólnych.

Pozostało jeszcze 77% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Jakub Roszkowski

Białogard, Mielno i okolice, ale także Koszalin i powiat koszaliński to miejsca, o których piszę przede wszystkim. Analizuję rynek paliw w regionie, trzymam rękę na pulsie w sprawie szeroko rozumianego biznesu, ale także pogody i wakacji nad morzem. Bo wiadomo, Mielno to obok Kołobrzegu i Gdańska najczęściej odwiedzana miejscowość nadmorska w kraju. 


Pod moją "opieką" są również koszalińscy, mieleńscy i białogardzcy samorządowcy. Jeśli coś zmalują, nabroją lub popsują albo wręcz przeciwnie, zrobią coś naprawdę dobrego, ja o tym napiszę. 


 


W Głosie Koszalińskim pracuję od 2000 roku. To właściwie moja pierwsza i jak na razie jedyna praca. To moja siostra chciała zostać dziennikarzem. Ostatecznie to jednak ja poświęciłem temu zajęciu już ponad połowę życia.


 


Jestem domatorem i naprawdę najlepiej czuję się w swoim domu. Może to dlatego, że po intensywnym dniu w gazecie potrzebuję wyciszenia...    


 

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.