Rajmund Wełnic

Centrum Praktyk Zawodowych w Szczecinku. Trwają intensywne prace

Inwestycja rozpoczęła się od wyburzenia szkolnych garaży przy ulicy Wiatracznej Fot. Rajmund Wełnic Inwestycja rozpoczęła się od wyburzenia szkolnych garaży przy ulicy Wiatracznej
Rajmund Wełnic

Do końca roku 2018 zajęcia praktyczne Zespołu Szkół Technicznych w Szczecinku przeniosą się do nowych pomieszczeń. Centrum Praktyk Zawodowych pochłonie 5,5 miliona złotych.

Centrum Praktyk Zawodowych szczecineckiego Zespołu Szkół Technicznych, powstałego z połączenia dawnego „mechanika” i „budowlanki”, już powstaje. Inwestycji podjął się zakład remontowo-budowlany Zbigniewa Kubaczyka z Połczy-na Zdroju, który wygrał przetarg.

Tu już rośnie Centrum Praktyk Zawodowych

Pozostało jeszcze 84% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Rajmund Wełnic

Z lokalną prasą - najpierw Głosem Pomorza, a następnie Głosem Koszalińskim - jestem związany od 1995 roku. Do redacji trafiłem niemal prosto po studiach. Mam to szczęście, że mogę pisać o swoich pięknych rodzinnych stronach - Szczecinku i powiecie szczecineckim. Szczęśliwie żonaty z Martyną, jakżeby inaczej - mieszkanka Szczecinka. Wolny czas "pożerają" mi obecnie pociechy (Zuzia, 2009) i Felek (2015). Zaciekły kibic piłkarski.


Mieszkaniec Szczecinka od urodzenia, z tym miastem związany razem z rodziną na dobre i złe. Pisałem o Szczecinku i powiecie szczecineckim w Głosie Pomorza, a obecnie w Głosie Koszalińskim, naszym dodatku Głosie Szczecinka oraz na portalach gk24.pl i szczecinek.naszemiasto.pl Z wykształcenia i zamiłowania historyk, więc dzieje regionalne zajmują dużo miejsca w mojej działalności. Cenię sobie interakcje i współpracę z Czytelnikami, którzy współtworzą nasz portal. Piszę dla Nich, z Nimi i o Nich

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.