Rajmund Wełnic

Centrum praktyk zawodowych w dawnym „mechaniku” powstało dzięki unijnej dotacji

Pracownia spawalnicza w Zespole Szkół Technicznych w Szczecinku, urządzenie do wycinania elementów metalowych tzw. plazmą, czyli z wykorzystaniem łuku Fot. Rajmund Wełnic Pracownia spawalnicza w Zespole Szkół Technicznych w Szczecinku, urządzenie do wycinania elementów metalowych tzw. plazmą, czyli z wykorzystaniem łuku elektrycznego
Rajmund Wełnic

Z małym poślizgiem, ale już jest. Centrum Innowacji i Praktyk Zawodowych w Zespole Szkół Technicznych w Szczecinku robi imponujące wrażenie.

We wtorek uroczyście otwarto Centrum Innowacji i Praktyk Zawodowych w ZSTech. w Szczecinku. Centrum miało być gotowe nieco wcześniej, ale generalny wykonawca miał mały poślizg, nie obeszło się zresztą i bez kar za niedotrzymanie terminu.

Nowoczesność na wyciągnięcie ręki

Z zewnątrz obiekt nie robi może dużego wrażenia - oto parterowy budynek, który stanął w miejscu szkolnych garaży, ale wewnątrz jest absolutnie wszystko, aby kształcić praktycznie na najwyższym poziomie w zawodach technicznych.

Pozostało jeszcze 80% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Rajmund Wełnic

Z lokalną prasą - najpierw Głosem Pomorza, a następnie Głosem Koszalińskim - jestem związany od 1995 roku. Mam to szczęście, że mogę pisać o swoich pięknych rodzinnych stronach - Szczecinku i powiecie szczecineckim. Wolny czas "pożerają" mi obecnie pociechy (Zuzia, 2009) i Felek (2015). Zaciekły kibic piłkarski.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gk24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.