Joanna Krężelewska

Całe piętro dla Klubu Seniora. W Sianowie trwa remont

Klub powstaje dzięki pozyskanej przez gminę Sianów dotacji w wysokości 150 tys. zł od wojewody zachodniopomorskiego Fot. sianow.pl/W. Kosowski Klub powstaje dzięki pozyskanej przez gminę Sianów dotacji w wysokości 150 tys. zł od wojewody zachodniopomorskiego
Joanna Krężelewska

W ostatnim tygodniu grudnia ma się zakończyć modernizacja pomieszczeń, w których działać będzie Klub Senior+. To nowa inicjatywa sianowskiego samorządu.

Dokładnie rok po otwarciu Domu Seniora na parterze budynku po dawnej Szkole Podstawowej nr 1 przy ul. Armii Polskiej 33 w Sianowie zakończona ma zostać kolejna inicjatywa dla najstarszych mieszkańców miasta i gminy.

Dzięki dofinansowaniu z programu „Senior+”, podpisanego w Ministerstwie Rodziny, gmina pozyskała 150 tys. zł na adaptację i wyposażenie pierwszego piętra budynku.

Pozostało jeszcze 75% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Joanna Krężelewska

Rocznik 1983. Absolwentka Wydziału Nauk Historycznych na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Studentka psychologi na Uniwersytecie Gdańskim. Od 2006 roku dziennikarka „Głosu Pomorza”, dziś „Głosu Koszalińskiego”. Na łamach dziennika relacjonuje przebieg procesów sądowych w sprawach karnych. Pisze o kulturze, sprawdza, co dzieje się w gminie Sianów i gminie Karlino. Na gk24.pl prowadzi magazyn poświęcony kulturze. Autorka książki „Historia pisana zbrodnią”, poświęconej najgłośniejszym procesom sądowym w sprawach karnych, które toczyły się przed koszalińskim sądem po II wojnie światowej. Nałogowo czyta, szczególnie kryminały i przepisy kulinarne. Uwielbia podróże, żeglowanie, wycieczki rowerowe, las i mokry nos psa Muffina.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.