Rajmund Wełnic

Były poseł powalczy o ratusz. Co sądzi o in vitro i uchodźcach?

Były poseł powalczy o ratusz. Co sądzi o in vitro i uchodźcach? Fot. archiwum
Rajmund Wełnic

Rozmowa z Wiesławem Suchowiejko, dyrektorem Zespołu Szkół Społecznych w Szczecinku, byłym radnym wojewódzkim, miejskim i powiatowym oraz posłem Platformy Obywatelskiej

Niepostrzeżenie nadszedł rok 2018, pierwszy z wyborami po trzyletniej przerwie po maratonie wyborczym lat 2014-15. Jesienią wybierzemy władze samorządowe. Jakie ma Pan plany z nimi związane?

Najpierw odniosę się do kwestii wyborów na tę chwilę (rozmawiamy w połowie stycznia - red.), gdy wcale nie jest przesądzone, że wyborów samorządowych nie poprzedzą parlamentarne.

Pozostało jeszcze 94% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Rajmund Wełnic

Z lokalną prasą - najpierw Głosem Pomorza, a następnie Głosem Koszalińskim - jestem związany od 1995 roku. Mam to szczęście, że mogę pisać o swoich pięknych rodzinnych stronach - Szczecinku i powiecie szczecineckim. Wolny czas "pożerają" mi obecnie pociechy (Zuzia, 2009) i Felek (2015). Zaciekły kibic piłkarski.


Mieszkaniec Szczecinka od urodzenia, z tym miastem związany razem z rodziną na dobre i złe. Pisałem o Szczecinku i powiecie szczecineckim w Głosie Pomorza, a obecnie w Głosie Koszalińskim, naszym dodatku Głosie Szczecinka oraz na portalach gk24.pl i szczecinek.naszemiasto.pl Z wykształcenia i zamiłowania historyk, więc dzieje regionalne zajmują dużo miejsca w mojej działalności. Cenię sobie interakcje i współpracę z Czytelnikami, którzy współtworzą nasz portal. Piszę dla Nich, z Nimi i o Nich

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gk24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2022 Polska Press Sp. z o.o.