Budżetowe rekordy Sianowa

Czytaj dalej
Joanna Krężelewska

Budżetowe rekordy Sianowa

Joanna Krężelewska

Budżet z 2014 r., kiedy na inwestycje planowano 11 mln zł, samorządowcy określili jako „historyczny”. O przyszłorocznym mówią: „kosmiczny”

- To dlatego, że na inwestycje zaplanowaliśmy aż 24 miliony złotych - mówi Tomasz Przygudzki, przewodniczący komisji budżetowej. - To duże zobowiązanie wobec mieszkańców, ale jednocześnie bardzo stabilny budżet.

Po stronie wydatków zaplanowano aż 74 miliony złotych. Po stronie dochodów 68 milionów. Porównajmy te liczby ze wspomnianym rokiem 2014 - wtedy po stronie wydatków zapisano 44,8 mln zł, po stronie dochodów 44,8 mln złotych.

Pozostało jeszcze 78% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Joanna Krężelewska

Rocznik 1983. Absolwentka Wydziału Nauk Historycznych na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Studentka psychologi na Uniwersytecie Gdańskim. Od 2006 roku dziennikarka „Głosu Pomorza”, dziś „Głosu Koszalińskiego”. Na łamach dziennika relacjonuje przebieg procesów sądowych w sprawach karnych. Pisze o kulturze, sprawdza, co dzieje się w gminie Sianów i gminie Karlino. Na gk24.pl prowadzi magazyn poświęcony kulturze. Autorka książki „Historia pisana zbrodnią”, poświęconej najgłośniejszym procesom sądowym w sprawach karnych, które toczyły się przed koszalińskim sądem po II wojnie światowej. Nałogowo czyta, szczególnie kryminały i przepisy kulinarne. Uwielbia podróże, żeglowanie, wycieczki rowerowe, las i mokry nos psa Muffina.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.