Marzena Sutryk

Budżet obywatelski w Koszalinie. Wkrótce ruszy głosowanie

Trwają prace w rejonie aquaparku; najpóźniej do końca listopada ma tu powstać Piknik Park, gdzie znajdzie się kilka miejsc do grillowania i miejsce na Fot. Radosław Brzostek Trwają prace w rejonie aquaparku; najpóźniej do końca listopada ma tu powstać Piknik Park, gdzie znajdzie się kilka miejsc do grillowania i miejsce na ognisko
Marzena Sutryk

W poniedziałek kolejne spotkanie, 10 listopada rusza głosowanie.

W najbliższy piątek rozpocznie się trwające dwa tygodnie głosowanie na projekty zgłoszone przez mieszkańców w ramach budżetu obywatelskiego.

Głosowanie będzie prowadzone podobnie, jak w poprzednich edycjach: elektronicznie na stronie www.budzetobywatelski.koszalin.pl oraz w formie papierowej (punkty do głosowania mają być podane w przyszłym tygodniu).

Pozostało jeszcze 82% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marzena Sutryk

W Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Obszar zainteresowań i poruszanych tematów to m. in. funkcjonowanie samorządu, głównie Koszalina i powiatu koszalińskiego, a tu niemal każda dziedzina życia - począwszy od inwestycji, poprzez sprawy urzędowe i działalność Rady Miejskiej, na jednostkowych problemach mieszkańców kończąc. To także polityka, a zwłaszcza jej przełożenie na lokalne podwórko. To również tematy z zakresu zdarzeń policyjnych, zwłaszcza z terenu Koszalina i powiatu koszalińskiego.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.