Jakub Roszkowski

Budżet obywatelski w Białogardzie na 2019 rok to aż 400 tys. złotych

W ubiegłym roku jedną z propozycji, która wygrała i została zrealizowana z Budżetu Obywatelskiego, był Festiwal Kolorów Fot. qba W ubiegłym roku jedną z propozycji, która wygrała i została zrealizowana z Budżetu Obywatelskiego, był Festiwal Kolorów
Jakub Roszkowski

Jeszcze tylko przez najbliższy tydzień będą zbierane propozycje do Białogardzkiego Budżetu Obywatelskiego. Czasu jest więc już niewiele.

Przypomnijmy, że tegoroczny Białogardzki Budżet Obywatelski jest drugim w historii miasta. W ubiegłym roku opiewał na 200 tys. zł, a o dotację z niego ubiegało się blisko 30 propozycji. Ostatecznie wygrało pięć, które zostały już zrealizowane. W tym roku do wydania jest 400 tysięcy złotych.

Pierwsze propozycje dotarły już do Urzędu Miasta.

Pozostało jeszcze 74% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Jakub Roszkowski

Białogard, Mielno i okolice, ale także Koszalin i powiat koszaliński to miejsca, o których piszę przede wszystkim. Analizuję rynek paliw w regionie, trzymam rękę na pulsie w sprawie szeroko rozumianego biznesu, ale także pogody i wakacji nad morzem. Bo wiadomo, Mielno to obok Kołobrzegu i Gdańska najczęściej odwiedzana miejscowość nadmorska w kraju. 


Pod moją "opieką" są również koszalińscy, mieleńscy i białogardzcy samorządowcy. Jeśli coś zmalują, nabroją lub popsują albo wręcz przeciwnie, zrobią coś naprawdę dobrego, ja o tym napiszę. 


 


W Głosie Koszalińskim pracuję od 2000 roku. To właściwie moja pierwsza i jak na razie jedyna praca. To moja siostra chciała zostać dziennikarzem. Ostatecznie to jednak ja poświęciłem temu zajęciu już ponad połowę życia.


 


Jestem domatorem i naprawdę najlepiej czuję się w swoim domu. Może to dlatego, że po intensywnym dniu w gazecie potrzebuję wyciszenia...    


 

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.