Iwona Marciniak

Budżet Kołobrzegu zatwierdzony. Głosowały za nim zgodnie wszystkie trzy kluby

- To budżet porozumienia, kompromisu - mówili zgodnie prezydent Anna Mieczkowska i wszyscy radni miejscy. Fot. archiwum - To budżet porozumienia, kompromisu - mówili zgodnie prezydent Anna Mieczkowska i wszyscy radni miejscy.
Iwona Marciniak

- To budżet porozumienia, kompromisu - mówili zgodnie prezydent Anna Mieczkowska i wszyscy radni miejscy, komplementując się nawzajem, dziękując i gratulując. Budżet zatwierdzili jednomyślne.

Głosowanie zakończyła burza oklasków. Dodajmy jednak, że projekt budżetu zostawił swojej następczyni i radnym były prezydent Janusz Gromek.

Anna Mieczkowska, koleżanka partyjna Janusza Gromka, nie ma większości w Radzie Miasta, w której jednoosobową przewagę ma nieformalna koalicja klubów PiS i Obywatelski Kołobrzeg Jacka Woźniaka.

Pozostało jeszcze 87% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Iwona Marciniak

Piszę w Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Mam szczęście mieszkać w Kołobrzegu, którego plaża - bez względu na porę roku - to najlepszy antydepresant i akumulator dobrej energii. Zwłaszcza gdy biega się po niej z psem (a najlepiej z psami ;))


Informuję o tym, co dzieje się w mieście i powiecie kołobrzeskim. Moje teksty można znaleźć w sieci na stronie www.gk24.pl, www.kolobrzeg.naszemiasto.pl, na fejsbukowym profilu Kołobrzeg nasze miasto oraz w papierowym wydaniu Głosu Koszalińskiego.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.