Rajmund Wełnic

Budowa obwodnicy Szczecinka. Uruchomienie objazdu przesunięte

Prace w rejonie zjazdu na DK20 na ulicy Słupskiej, przed powstającym tam wiaduktem - to właśnie tu pojawi się newralgiczny dla obwodnicy węzeł drogowy Fot. Rajmund Wełnic Prace w rejonie zjazdu na DK20 na ulicy Słupskiej, przed powstającym tam wiaduktem - to właśnie tu pojawi się newralgiczny dla obwodnicy węzeł drogowy Śródmieście
Rajmund Wełnic

Uruchomienie objazdu w rejonie ul. Słupskiej, przy obwodnicy Szczecinka, przesunie się na przyszły rok. Ale za to będzie to mniej uciążliwe dla mieszkańców niż miało być.

W szczecińskim oddziale Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad mieszkańcy szczecineckiego osiedla Marcelin rozmawiali o możliwości złagodzenia uciążliwości z uruchomieniem 7-kilometrowego objazdu w rejonie ulicy Słupskiej. Przeciwko tym utrudnieniom protestował też ratusz, który negował proponowane przez projektanta rozwiązania.

Pozostało jeszcze 80% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Rajmund Wełnic

Z lokalną prasą - najpierw Głosem Pomorza, a następnie Głosem Koszalińskim - jestem związany od 1995 roku. Mam to szczęście, że mogę pisać o swoich pięknych rodzinnych stronach - Szczecinku i powiecie szczecineckim. Wolny czas "pożerają" mi obecnie pociechy (Zuzia, 2009) i Felek (2015). Zaciekły kibic piłkarski.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gk24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.