BUDOPOL UL. GLOGERA

Czytaj dalej
.

BUDOPOL UL. GLOGERA

.

Uwielbiasz wypady za miasto, piękno natury? Chcesz uciec od industrialnego zgiełku i podziwiać malownicze widoki? Wystarczy, że zamieszkasz na Glogera. Stąd wszędzie blisko. Nowa inwestycja Budopol.

Domy Ulica Glogera znajdują się w północnej części Krakowa, w dzielnicy Krowodrza, w cichej i pełnej zieleni okolicy. Choć widać jeszcze pobliskie bloki, to jest już teren Doliny Prądnika – ekologicznej enklawy utworzonej wzdłuż koryta rzeki. Tylko 30 metrów dzieli osiedle od podkrakowskich Zielonek.

BUDOPOL UL. GLOGERA

Osiedle z dwoma niewysokimi 3-piętrowymi budynkami wielorodzinnymi (z użytkowym poddasze) to prawdziwa enklawa spokoju. Zostało zaplanowane pomiędzy ulicami Glogera i Piaszczystą. W sąsiedztwie znajdują się działki jeszcze niezabudowane oraz kameralne osiedla.

BUDOPOL UL. GLOGERA

Obie budowle, funkcjonalne połączone podziemnym wielostanowiskowym garażem na 42 samochody, zostały zaprojektowane w tradycyjnej technologii, z dwuspadowymi dachami. W każdym domu przewidziano pomieszczenia techniczne i komórki lokatorskie.

BUDOPOL UL. GLOGERA

Oferujemy łącznie 44 mieszkania, które na etapie budowy można łączyć. Mieszkańcy parteru mogą cieszyć się ogródkami, które przynależą do ich mieszkań. Do ogrzania pomieszczeń służy wspólna kotłownia gazowa. Wokół budynków zostały zaprojektowane tereny zielone.

BUDOPOL UL. GLOGERA

Kierujemy się zasadą budownictwa bez barier, dlatego zadbaliśmy o osoby niepełnosprawne. Mieszkania na parterze są dostosowane do ich potrzeb, przewidzieliśmy naziemne miejsca postojowe, wokół nie ma żadnych przeszkód architektonicznych ani terenowych uniemożliwiających swobodne poruszanie się po terenie.

BUDOPOL UL. GLOGERA

STATUS INWESTYCJI – NOWA INWESTYCJA

Adres:
ul. Glogera

Kontakt:

Tel:516 14 33 77
Tel: 12 633 33 89
E-mail: [email protected]

Strona dewelopera i inwestycji: www.budopol.pl

.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.