Joanna Krężelewska

Biura Rzeczy Znalezionych to przeszłość? Niekoniecznie. Takie działa m.in. w Koszalinie

Zgubiłeś telefon? Sprawdź, może czeka na ciebie u starosty... Fot. Radek Koleśnik Zgubiłeś telefon? Sprawdź, może czeka na ciebie u starosty...
Joanna Krężelewska

Wydaje ci się, że to relikt przeszłości? Nieprawda! Biura Rzeczy znalezionych wciąż działają. Od kilku lat na nowych zasadach. Jakie skarby czekają na swoich właścicieli? Sprawdziliśmy.

Podziemny korytarz budynku Starostwa Powiatowego przy ul. Racławickiej 13. Na końcu magazyn. Nie jakaś wielka hala, tylko średniej wielkości pokój. Pierwsza myśl - rowerownia. Haki na rowery przymocowane są do ściany i sufitu na całej długości pomieszczenia. Na nich stare składaki, ale też całkiem nowe górale. Obok zaparkowanych jest kilka dziecięcych wózków. Oto, co zdominowało dziś Biuro Rzeczy Znalezionych.

Pozostało jeszcze 89% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Joanna Krężelewska

Rocznik 1983. Absolwentka Wydziału Nauk Historycznych na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Studentka psychologi na Uniwersytecie Gdańskim. Od 2006 roku dziennikarka „Głosu Pomorza”, dziś „Głosu Koszalińskiego”. Na łamach dziennika relacjonuje przebieg procesów sądowych w sprawach karnych. Pisze o kulturze, sprawdza, co dzieje się w gminie Sianów i gminie Karlino. Na gk24.pl prowadzi magazyn poświęcony kulturze. Autorka książki „Historia pisana zbrodnią”, poświęconej najgłośniejszym procesom sądowym w sprawach karnych, które toczyły się przed koszalińskim sądem po II wojnie światowej. Nałogowo czyta, szczególnie kryminały i przepisy kulinarne. Uwielbia podróże, żeglowanie, wycieczki rowerowe, las i mokry nos psa Muffina.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.