Białogard: dwie szybkie akcje policjantów z CBŚ

Czytaj dalej
Fot. archiwum
Jakub Roszkowski

Białogard: dwie szybkie akcje policjantów z CBŚ

Jakub Roszkowski

Huk obudził z rana mieszkańców osiedla Lelewela. Sąsiad już leżał skuty kajdankami

Świadkowie opowiadają, że jeszcze przed godziną 6 rano podjechał na ul. Lelewela brązowy bus, z którego wysiadło pięciu policjantów w kominiarkach. Prawdopodobnie rzucili granat hukowy. Zakotłowało się, z jednego z samochodów wyciągnęli mężczyznę, którego skuli kajdankami. Kilka godzin przeszukiwali jego mieszkanie, po czym razem z nim odjechali. Kilka godzin później mundurowi wjechali też na teren jednej z firm w Białogar-dzie, z której - to już zupełnie nieoficjalne informacje - również zabrali jedną osobę.

- Dla dobra sprawy nie możemy na razie udzielić żadnych szczegółów dotyczących tych akcji, mogę jedynie potwierdzić, że w Białogardzie przeprowadziliśmy łącznie dwie akcje - powiedział nam komisarz Rafał Szymański z Centralnego Biura Śledczego Policji. Według naszych informacji, wszystko ma związek z przemytem i handlem narkotykami.

Jakub Roszkowski

Białogard, Mielno i okolice, ale także Koszalin i powiat koszaliński to miejsca, o których piszę przede wszystkim. Analizuję rynek paliw w regionie, trzymam rękę na pulsie w sprawie pogody, wakacji i biznesu.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gk24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2022 Polska Press Sp. z o.o.