Belle Spa & Clinic. Piękno i zdrowie

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

Belle Spa & Clinic. Piękno i zdrowie

Materiał informacyjny

Miejsce na Mokotowie, w którym łączymy relaks, holistyczne podeście do ciała i duszy z dbałością o piękno i zdrowie. Odpowiadamy na potrzeby najbardziej wymagających skór, opracowujemy spersonalizowane kuracje zabiegowe po przeprowadzonym wywiadzie, promujemy slow aging.

Łączymy wszystko, czego szukacie: profesjonalistów (kosmetolodzy, fizjoterapeuci, masażyści, trycholog, lekarze medycyny estetycznej), piękne wnętrze oraz ciepłą atmosferę. Podkreślamy piękno, które już w sobie macie, działając kompleksowo na twarz i ciało.

Pielęgnacja w Belle Spa & Clinic

Sztuką nie jest maskowanie problemu, lecz jego zwalczanie – tym się kierujemy, dobierając spersonalizowane kuracje zabiegowe. Nie stosujemy schematów, walczymy z rzeczywistym problemem, stąd tak szeroka oferta, dzięki której dbamy o twarz i ciało. Proponujemy pielęgnację, pozwalającą utrzymać skórę w dobrej kondycji. Mamy mnóstwo zadowolonych Pań i Panów, którzy korzystali z tzw. szybkich zabiegów, zanim do nas trafili, a my pokazaliśmy, jak można popracować kompleksowo, by efekt był zaskakujący i został na długo. Dlatego slow aging w naszej klinice zawsze będzie na pierwszym miejscu.

W Belle Spa & Clinic sięgamy po propozycje marek premium, polecanych przez najwybitniejszych na świecie dermatologów. Pracujemy na kosmetykach, do których mamy zaufanie, które sprawdzają się w pielęgnacji, zapewniają efekty. Dla nas liczą się składy, odpowiadające potrzebom skóry. Stawiamy na indywidualną diagnozę i profesjonalne, w pełni zindywidualizowane podejście. Naszym wyzwaniem jest satysfakcja i zadowolenie Każdego, kto do nas przyjdzie.

Utrzymywanie skór w jak najlepszej kondycji, promowanie pięknego starzenia się, zdrowy wygląd, jednolity koloryt cery, dostarczanie skórze energii, witalności to wyznaczniki naszej współpracy.

Postawiłyśmy na bezpieczeństwo i kompleksowe podejście do twarzy…

Wszystkie zabiegi wykonujemy z najwyższą starannością, a podczas rytuałów dbamy o najmniejsze detale. W swojej ofercie proponujemy m.in. zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało, masaże twarzy i ciała, zabiegi z użyciem tylko certyfikowanych urządzeń medycznych.

W przypadku twarzy mamy terapie przeciwstarzeniowe, trądzikowe, nawilżające, relaksacyjne, liftingujące, oczyszczające; proponujemy nieinwazyjną głęboką odnowę skóry i masaże manualne twarzy, które nie tylko ujędrniają skórę, ale też działają terapeutycznie w wielu schorzeniach.

…i ciała

Stawiamy też na pielęgnację ciała, dlatego mamy różne rodzaje peelingów, oleje naturalne, masła shea, kremy z aktywnym działaniem na wybrane problemy. Oprócz zróżnicowanych produktów zabiegowych, postawiłyśmy na szeroką ofertę pielęgnacji, zwalczania bólu i różnych problemów związanych z ciałem. Mamy rytuały relaksacyjne, antycellulitowe, wyszczuplające modelujące sylwetkę. Walczymy z wiotką skórą, głównie po ciąży i straceniu kilogramów, nadmiarem tłuszczu, brakiem jędrności, cellulitem różnego rodzaju, czy zastojami limfatycznymi. Możemy się pochwalić zróżnicowaną ofertą manualnych masaży ciała, dzięki którym zapewniamy relaks, pomagamy pozbyć się dolegliwości bólowych czy przeszkadzających problemów. Mamy masaże klasyczne, lecznicze, ajurwedyjskie, wellness, z bandażami Arosha, rytuały wyszczuplające oraz masaże dla kobiet w ciąży.

Satysfakcja najważniejsza

Chętnie łączymy zabiegi, wprowadzając np. masaże do zabiegów pielęgnacyjnych czy poszerzamy rytuały, by odpowiadały walce z danym problemem, a dodatkowo działamy relaksująco i wyciszająco, bo wierzymy, że piękno zaczyna się w umyśle. Stawiamy na przeżycia, doświadczenia, przyjemność zabiegów i naturalne techniki. Manualne masaże twarzy i ciała są dla nas istotną częścią oferty (stąd możemy pochwalić się autorskim masażem Kobido - niepowtarzalnym i wyjątkowym; wykonuje terapeutka japońskich technik manualnych. Przygodę z Japonią rozpoczęła ok. 20 lat temu w Instytucie Kanebo, zdobywając dyplom terapeutki techniki AMMA, potem pojechała do Japonii i tam szlifowała sztukę terapii twarzy. Uwielbiamy też japońskie masaże by Lone Sorensen, czyli naturalny lifting twarzy + głęboki relaks + wyciszenie).

Nasi Goście mówią, że nie jesteśmy „urządzownią” i chętnie się pod tym podpisujemy. Łączymy zabiegi manualne (bo ręce człowieka nie zawsze zastąpi maszyna), zabiegi z użyciem sprawdzonych, bezpiecznych urządzeń z certyfikatami medycznymi (ISO 9001 i ISO 13485) poprzedzonymi licznymi badaniami klinicznymi, bo praca na oryginalnym sprzęcie zapewnia nam bezpieczeństwo i efekty.

Dbamy o równowagę psycho-fizyczną oraz profilaktykę, ponieważ wiemy, że tylko holistyczne podejście zapewni efekty naszym Gościom.

Eventy i spotkania B2B

Belle Spa & Clinic to także miejsce spotkań, organizacji eventów firmowych i prywatnych, wieczorów panieńskich czy spotkań z przyjaciółmi. Ogromna pasja, doświadczenie, wciąż doskonalone umiejętności i indywidualne podejście do każdego klienta, to nasz przepis na wyjątkowe miejsce.

Doceniasz miejsca, w których kompleksowo zadbasz o twarz i ciało? Połączysz zabiegi manualne z urządzeniami medycznymi? Cenisz holistyczne podejście do pielęgnacji? Zadzwoń 795 555 795, odpowiemy na Twoje pytania. Znajdziesz nas przy ul. Bukowińskiej 26C lub online https://www.bellespa.pl, https://www.facebook.com/bellespaclinic/.

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.